Supergminy

Zamknij

Alicja Rządzińska laureatką Nagrody Wójta podczas zakończenia roku szkolnego w Gaworzycach

. 14:49, 26.06.2026 Aktualizacja: 14:53, 26.06.2026
Skomentuj Alicja Rządzińska laureatką Nagrody Wójta podczas zakończenia roku szkolnego

W Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV–VIII. Był to wyjątkowy moment podsumowania całorocznej pracy, osiągnięć uczniów oraz pożegnania absolwentów rozpoczynających nowy etap edukacji.

W imieniu Wójta Gminy Gaworzyce w uroczystości uczestniczyła Zastępca Wójta Beata Taczyńska-Pietruś, która wręczyła wszystkim absolwentom pamiątkowe upominki, życząc im powodzenia i wielu sukcesów w dalszej nauce.

Jednym z najważniejszych punktów wydarzenia było wręczenie Nagrody Wójta Gminy Gaworzyce. Decyzją rady pedagogicznej tegoroczną laureatką została Alicja Rządzińska, wyróżniona za znakomite wyniki w nauce, osiągnięcia wokalne oraz godne reprezentowanie szkoły podczas licznych wydarzeń i konkursów.

Uroczystość była okazją do podziękowania uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólny rok pełen pracy, zaangażowania i sukcesów oraz do złożenia absolwentom życzeń pomyślności na kolejnych etapach edukacyjnej drogi.

 

 
 
 
 
 
(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%