Zamknij
13:05, 13.09.2023
Zapewne zdarzyło Ci się już wielokrotnie przechodzić obok skrzynki na listy pełnej kolorowych gazetek promocyjnych. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak duże korzyści mogą one przynieść Twojemu domowemu budżetowi? Jeżeli nie, to już najwyższy czas to zmienić. Gazetki promocyjne są bowiem doskonałym źródłem informacji o aktualnych promocjach i rabatach w popularnych sieciach handlowych. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się jedynie dodatkowym elementem śmieci, które trzeba wyrzucić, to jednak skrywają w sobie ogromne możliwości oszczędzania. Dlatego warto nauczyć się, jak właściwie z nich korzystać. W tym artykule dowiesz się, jak robić to skutecznie i jakie korzyści możesz z tego czerpać. Gazetki promocyjne są dostępne praktycznie wszędzie – w sklepach, na ulicach, a nawet w naszych skrzynkach pocztowych. Warto zwrócić na nie uwagę i wykorzystać do swojego codziennego planowania zakupów.
13:03, 13.09.2023
Usługi online na dobre zagościły w naszym codziennym życiu. Banki nie stanowią odstępstwa od reguły. Otwieranie konta przez internet to standard. Jest nie tylko wygodne, ale również szybkie i proste w realizacji. Ale czy zakładanie konta online się opłaca? Przyjrzyjmy się bliżej wyzwaniom, jakie wiążą się z otwieraniem konta przez internet.
14:36, 08.09.2023
Wyjazd nad morze dla pary to szansa, by zrelaksować się i wypocząć w romantycznej atmosferze i pięknej scenerii, wśród rozległych piaszczystych plaż, wydm i fal gwałtownie rozbijających się o klify. Jak jednak zorganizować wypoczynek we dwoje nad Bałtykiem, by rzeczywiście był niezapomniany? Z której oferty skorzystać i na co uważać? Podpowiadamy, jaki nocleg wybrać dla pary – domki, ośrodki wypoczynkowe czy apartament?
13:45, 04.09.2023
Planując urządzenie swojego wymarzonego domu, istnieje wiele ważnych aspektów, o których warto pamiętać. Tworzenie funkcjonalnej, estetycznej przestrzeni wymaga odpowiedniego zaplanowania i uwzględnienia różnych czynników. Omówimy kluczowe kwestie, na które warto zwrócić uwagę, aby stworzyć harmonijną i komfortową przestrzeń.
12:42, 30.08.2023
Agencja artystyczna Eskander zaprasza na niezapomniane koncerty ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki.  
08:30, 30.08.2023
?Polska gospodarka, aby pozostać konkurencyjną, potrzebuje czystej, bezpiecznej, zielonej i taniej energii. Zaktualizowana strategia PGE to przemyślana, racjonalna i odpowiedzialna ścieżka rozwoju polskiej energetyki w oparciu o nowoczesne rozwiązania? - powiedział prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej Wojciech Dąbrowski. Grupa PGE do 2030 r. zakończy wykorzystywanie węgla do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Przeznaczy 125 mld zł na inwestycje m.in. w morskie farmy wiatrowe, magazyny energii, budowę elektrowni jądrowej, modernizację sieci dystrybucyjnej i dekarbonizację ciepłownictwa. Do 2040 r. Grupa PGE zbuduje 12 GW mocy w odnawialnych źródłach. 
12:39, 25.08.2023
Projektowanie to jeden z kluczowych etapów budowy własnego domu. Bez odpowiedniego projektu trudno jest osiągnąć wymarzony efekt i funkcjonalność. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wykonanie profesjonalnego projektu domu. Czy istnieją tanie opcje, które nie wpłyną negatywnie na jakość i estetykę? W tym artykule przyjrzymy się różnym czynnikom wpływającym na koszt projektu domu oraz podpowiemy, jak znaleźć rozwiązanie dostosowane do naszych oczekiwań i budżetu.
12:14, 25.08.2023
Autorska zakładka do książki to nie tylko praktyczny dodatek, ale również wyjątkowy sposób na personalizację i wyróżnienie każdej książki. Dzięki niej możemy stworzyć unikalny element, który sprawi, że czytanie stanie się jeszcze bardziej przyjemne. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto dodać autorską zakładkę do książki oraz jakie są jej zalety.
11:50, 25.08.2023
Rząd zdecydował o zwiększeniu limitów zużycia energii o 1000 kWh po zamrożonych cenach z 2022 roku. Po zmianach limit zużycia dla wszystkich gospodarstw domowych wyniesie 3000 kWh (było 2000 kWh), a dla rolników i rodzin z Kartą Dużej Rodziny 4000 kWh (było 3000 kWh). 
09:53, 21.08.2023
Płatność dla małych gospodarstw będzie przyznana, jeżeli rolnik złoży żądanie (oświadczenie) przyznania tej płatności za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w terminie od 1 do 31 sierpnia 2023 r. 
08:15, 08.08.2023
Agencja ratingowa Fitch opublikowała raport na temat postępów procesu wydzielenia aktywów węglowych z polskich spółek energetycznych. W ocenie instytucji postęp w projekcie NABE jest pozytywnym czynnikiem dla profilu kredytowego spółek energetycznych. Sprzedaż aktywów węglowych zmniejszy ryzyko biznesowe spółek, zwiększy ich zdolność do zaciągania zadłużenia, a także wpłynie korzystnie na ich profil ESG. 
12:16, 02.08.2023
PGE Polska Grupa Energetyczna w 79. rocznicę Powstania Warszawskiego oddała hołd energetykom walczącym w obronie warszawskiej Elektrowni Powiśle, organizując uroczystość pod hasłem "Energetycy w Powstaniu". W trakcie wydarzenia odbył się premierowy pokaz animacji: ?Rozkaz: Zdobyć Elektrownię!?, stworzonej przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.