Dzieje sięFotoGłogów

Playa del Fuego: trochę tutaj zmian, ale klimat ten sam6 min na czytanie

Playa del Fuego: trochę tutaj zmian, ale klimat ten sam 1

Playa del Fuego otwarta ponownie – to samo miejsce nad Odrą, wiele zmian. Wszystko podyktowane głosem głogowian. – Zawsze wsłuchujemy się w wasze dobre rady – potwierdza Grzegorz Preussner, właściciel Fuego. Playa będzie otwarta cały tydzień: w soboty i niedziele od 12. W pozostałe dni tygodnia od godz. 15. Szykują sporo niespodzianek.

– Postawiliśmy nowe, w pełni profesjonalne pomieszczenie z toaletami, nowy bar – dodaje. Część terenu Playa del Fuego została utwardzona kostką brukową, ale zachował się jednocześnie plac z zielenią. – Zapewni oddech od upału miasta. Przygotowaliśmy bezpłatny plac zabaw dla dzieci również z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy dmuchańce i salon gier. Co z gastronomią? Będzie można zjeść pyszne rzemieślnicze lody, gofry, wypić kawę i ochłodzić się lemoniadą. Wkrótce premierę będzie tam miał kolejny food truck z jedzeniem. Co to będzie? Nie chcę jeszcze zdradzać. Wciąż zamówić można pizzę, którą dowozić będziemy z Fuego – dowiadujemy się.

Chcą, aby to miejsce miało swój klimat. – Zachęcamy do spędzenia wolnego czasu z nami. Przynieście swoje gry, koce. Jest strefa z leżakami, która również w zeszłym roku cieszyła się ogromną popularnością. Wkrótce powstanie scena, na której grać będą Dj-e i odbywać się będą koncerty. Jak zawsze zapraszamy do współpracy lokalne zespoły – zapewnia właściciel. Zadbano o bezpieczeństwo. Teren jest ogrodzony. Pomimo planowanych prac na tej części nabrzeża zejście z mostu jest odstępne dla gości. Druga brama przystosowana jest do wjazdu wózkiem bądź rowerem. Wieczorem teren rozświetlają setki lampek. Widok? Coś pięknego! – Czekamy tylko na dobrą pogodę, bo wierzymy, że nasi goście również w tym roku nas nie zawiodą i tłumnie będą spędzać z nami swój wolny czas – kończy Preussner.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się