Artykuł Informacyjny

Rozpoczynamy kolejny rozdział w Głogowie! Poznaj nowy salon VOX4 min na czytanie

Rozpoczynamy kolejny rozdział w Głogowie! Poznaj nowy salon VOX

Na początku naszej przygody z wykończeniem mieszkania lub domu pojawia się wiele wątpliwości. Jakie drzwi pasują do naszego wnętrza? Czy podłoga drewniana sprawdzi się także w korytarzu? Gdzie najlepiej zamontować panele ścienne? Dzięki salonowi marki VOX w Głogowie komfortowo przejdziemy przez proces aranżacji przestrzeni. Przy ulicy Mickiewicza 50G znajdziemy solidne drzwi, podłogi z różnych materiałów w wielu odcieniach oraz profesjonalistów służących pomocą.

Do wykończenia wnętrza jeden krok

W salonie o powierzchni 250 m2 znajdują się najważniejsze elementy, których potrzebujemy do wykończenia naszej przestrzeni. Możemy wybierać z szerokiej oferty drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg drewnianych, laminowanych oraz winylowych, a także z paneli ściennych i desek tarasowych.

Dzięki nowej przestrzeni w salonie VOX możemy wygodnie rozsiąść się na kanapie i zastanowić nad wyborem.

Bardzo dbamy o to, by na ekspozycji znalazły się zawsze aktualne wzory i kolory drzwi. Zyskaliśmy również miejsce do pracy dla projektanta wnętrz oraz przestrzeń, w której klient może rozsiąść się wygodnie na kanapie, napić się kawy, przejrzeć ofertę i spokojnie zastanowić się nad wyborem – mówi Patrycja Pruchnik, kierowniczka salonu VOX w Głogowie.

Oprócz bogatej oferty produktów znajdziemy także doradców, którzy pomogą nam z wyborem najlepszych rozwiązań.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy naszą przygodę z aranżacją przestrzeni, czy dobieramy ostatnie elementy, w salonie pomogą nam doradcy. Wytłumaczą, na jakie podkłady podłogowe warto postawić, a także jakich odcieni drewna lepiej ze sobą nie łączyć.

Feeria możliwości

Drzwi zostają z nami na lata, dlatego warto zwrócić uwagę na sprawdzone produkty, które znajdziemy w salonie w Głogowie. Drzwi wewnętrzne nie tylko oddzielają wybrane sfery od siebie, ale także dopełniają wygląd przestrzeni. Wybierać możemy ze znanych modeli takich marek jak: Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, a przede wszystkim z bogatej oferty drzwi marki VOX, które znajdziemy tylko w salonach VOX i sklepach partnerskich. Ceniony przez klientów model Smart pozwoli zaoszczędzić nam miejsce, a dzięki użyciu w skrzydłach drzwiowych Foresta fornirów – cienkich płatów drewna – wprowadzimy do wnętrza odrobinę natury. Jeśli cenimy nowoczesne rozwiązania, warto zwrócić uwagę na model Loft od marki Porta, w którym obrzeża drzwi wyróżniają się ponadczasową bielą lub czernią.

Drzwi zostają z nami na lata, dlatego warto postawić na sprawdzone produkty.

Kolejna decyzja na mapie wykończenia domu to wybór podłogi. Jeśli szukamy tej do zadań specjalnych, wybierzmy winylową z twardym rdzeniem marki VOX. Odporna na zarysowania, wgniecenia oraz działanie wody podłoga Rigio zwiększy nasze poczucie bezpieczeństwa w każdej przestrzeni. Panele podłogowe marki VOX dostępne są w wielu odcieniach: od wyrazistych ciemnych brązów po wyciszające beże. Do wyboru mamy także wiele podłóg innych marek: Quick Step, My Floor, Pergo, Global Wood, Planko. Doradcy pomogą nam dobrać najlepsze rozwiązanie dla naszego wnętrza.

Panele podłogowe od VOX dostępne są w wielu odcieniach: od wyrazistych ciemnych brązów po wyciszające beże

W salonie VOX w Głogowie znajdziemy także panele ścienne: trwałe, lekkie i łatwe w montażu, dzięki którym oddzielimy różne sfery w jednym pomieszczeniu. Panele lamelowe Linerio występują w trzech wersjach, różniących się od siebie szerokością i głębokością szczebelków. Dodatkowo możemy wybierać z trzech odcieni zainspirowanych naturalnym drewnem: nadadzą one naszej sypialni lub jadalni niepowtarzalny charakter.

Z salonem możemy skontaktować się telefonicznie pod numerem: 76 831 34 90 lub mailowo, wysyłając wiadomość na adres: glogow@vox.pl.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne