Artykuł Informacyjny

Wyremontowana placówka Credit Agricole w Głogowie już otwarta2 min na czytanie

Wyremontowana placówka Credit Agricole w Głogowie już otwarta

Credit Agricole otworzył po przebudowie swoją placówkę przy al. Wolności 40 w Głogowie. Klienci banku mają do dyspozycji specjalnie zaaranżowaną przestrzeń do rozmów z doradcą, a także przestronną poczekalnię.

Wyremontowana placówka banku mieści się przy al. Wolności 40 w Głogowie. Zaaranżowano ją według nowego wystroju, opracowanego na podstawie opinii klientów i pracowników.

– Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Dlatego zebraliśmy ich wskazówki i wykorzystaliśmy je przy projektowaniu nowego wyglądu placówki. Chcemy zapewnić klientom komfortową przestrzeń do rozmowy z doradcą – podkreśla Artur Tokarek, dyrektor oddziału Credit Agricole w Głogowie.

Kluczowym elementem wystroju są wygodne kanapy przy stanowiskach obsługi, których wysokie oparcia tłumią rozmowy klienta z doradcą i nie pozwalają nikomu zaglądać przez ramię. Są też zamykane, szklane boksy do dłuższych rozmów i przestronna poczekalnia z siedziskami dla klientów, w której mogą podładować telefon komórkowy. Wszystkie meble i elementy wykończenia wnętrza wykonane zostały z materiałów przyjaznych środowisku. Wystrój dopełnia dyskretne oświetlenie i delikatna muzyka tląca się z głośników.

Aktualnie Credit Agricole zachęca do otwarcia swojego flagowego produktu – Konta dla Ciebie, do którego dołącza kartę płatniczą wyprodukowaną z użyciem ekotworzywa. To specjalny materiał, który rozkłada się znacznie szybciej niż plastik, ale jest równie trwały i wytrzymały. Dodatkowo, każdy, kto do końca grudnia otworzy nowe konto i wykona określoną liczbę miesięcznych transakcji telefonem, kartą lub BLIKIEM może otrzymać od banku nawet do 500 zł premii.
RED

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne