BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Źdródło zdrowia na Grodzkiej? Tak, to jest możliwe. I to z jaką energią!2 min na czytanie

Zdródło Zdrowi na Grodzkiej? Tak! TO jest możliwe. Jaka tam jest energia!

Agnieszka Mrozkowiak – Górska, właścicielka „Źródła zdrowia” przy ul. Grodzkiej, mówi, że stara się żyć zgodnie z heksagonem szczęścia. Czyli równowaga się liczy, wszystkiego musi być po równo. Dlatego w życiu zawodowym postawiła na to co lubi – czyli na żywienie i dietetykę, ale chodzi także o rozwój wewnętrzny. 

Człowiek się zaczyna starzeć wtedy, gdy przestaje się rozwijać. Na przykład ona nie zamierza na to pozwolić – ciągle się szkoli w różnych dziedzinach, jest także np. trenerem kompetencji miękkich, czyli relacji między ludźmi. – Otworzyłam własną działalność zaraz po zrobienia licencjatu z dietetyki. Już gdy istniało „Źródło zdrowia” robiłam magisterkę z psychodietetyki – opowiada, że zawsze marzyła, żeby pracować w takim miejscu, które będzie lubić, i w którym będzie robiła to co lubi. Dlatego razem z partnerem (obecnie mężem) zbierali pieniądze na taką działalność. 

Radoxim 5

Dziś centrum żywieniowe Źródło Zdrowia, czyli bistro z sokami świeżo wyciskanymi, smoothies, kanapkami, sałatkami, zdrowym ciastem oraz sklepem ze zdrową żywnością i z gabinetem dietetycznym działa ponad trzy lata. Okazało się strzałem w dziesiątkę, wielu głogowian bardzo to miejsce lubi. – Rok temu otworzyliśmy z mężem kolejną działalność – juice truck nad jeziorem w Sławie. Też robimy tam soki. Na początku było zaskoczenie, bo to przecież miejscowość, w której królują pizze i desery, a my tu z sokami wyskoczyliśmy. Ale nas tam ludzie polubili – uważa.

Agnieszka Mrozkowiak – Górska bardzo lubi gotować. To właśnie jest jej pasja, którą przejęła po mamie – szefowej kuchni w stołówce na hucie. Mama w domu też gotowała, a Agnieszka z nią. Dziś czasem gotuje w domu, a w pracy… – Nasza oferta to nie tylko zdrowe produkty. Uczymy, jak gotować, by poprawić stan zdrowia. To misja całego mojego zespołu. Naszym celem jest, aby edukować innych, jak się zdrowo odżywiać i jak wpływać przez to pozytywnie na swoje zdrowie – zapewnia. A kolejnym marzeniem jest restauracja ze zdrową żywnością. Za rok lub dwa. Może się spełni… 
RED

Jestem kociarą i jestem z tego dumna 1

Zobacz inne

Więcej w BIZNES