Dzieje sięGłogów

Anna Białęcka, dotychczasowa rzeczniczka PWiK, będzie inspektorem w wydziale promocji w ratuszu1 min na czytanie

Anna Białęcka, dotychczasowa rzeczniczka PWiK, będzie inspektorem w wydziale promocji w ratuszu

Wiele osób mówi, że nie jest to nic zaskakującego… Anna Białęcka przez wiele lat była dziennikarką prasową. Pracowała w lokalnej i regionalnej prasie. Przez rok pracowała w hucie, a następnie w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji ponad dwa lata temu została rzeczniczką prasową. 

Była jednym z głównych strategów i organizatorów wygranej kampanii wyborczej prezydenta Rafaela Rokaszewicza w ostatnich wyborach i od tego czasu mówiło się o niej jako o jego współpracowniczce. Wiele osób przewidywało, że wkrótce przejdzie do urzędu miasta i formalnie będzie prezydenta reprezentować. Trochę to trwało, dokładnie rok, ale wreszcie się stało.

1 września ogłoszono wyniki naboru na stanowisko inspektora w wydziale promocji, w dziale promocji w urzędzie miasta. Wygrała go właśnie Anna Białęcka. Wiadomo, że kandydatów było co najmniej kilku, jednak urząd miasta na stronie BIP w internecie tego nie podaje. Prezydent Rafael Rokaszewicz w uzasadnieniu swego wyboru podał, że kandydatka spełnia wszystkie wymagania stawiane w ogłoszeniu. Podczas bezpośredniej rozmowy z prezydentem wykazała, że posiada wiedzę i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

A te obowiązki to m.in. opracowywanie materiałów promocyjnych i turystycznych dla gminy, redagowanie informacji na stronach internetowych i serwisów, komunikatów, fotografowanie wydarzeń. W kuluarach mówi się, że Anna Białęcka zostanie za jakiś czas naczelniczką wydziału lub rzeczniczką prezydenta. DN

Podziel się informacją ...
  • 58
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się