Dzieje sięFotoGłogów

Antyszczepionkowcy okleili auto TVP. Borys: my również zostaliśmy zaatakowani, ale słownie6 min na czytanie

Antyszczepionkowcy okleili auto TVP. Borys: my również zostaliśmy zaatakowani, ale  słownie 1

Spotkanie przedstawicieli Platformy Obywatelskiej z głogowianami odbiło się echem nie tylko ze względu na dyskusję czy obietnice składane przez polityków – a tych padło wiele. W Paku Słowiańskim pojawiły się media lokalne, ale i ogólnopolskie. Wśród nich operator TVP, który zaparkował swoje służbowe auto na al. Wolności. Niestety podczas tego spotkania jego samochód został oklejony wlepkami z hasłami przeciwko szczepieniom i ograniczeniom związanym z COVID 19. – To nie miało prawa się zdarzyć – grzmi poseł Piotr Borys dodając, że na tym przykrych incydentów nie było końca.

– My również zostaliśmy zaatakowani, ale słownie przez grupę antyszczepionkowców. Nie było to miłe. Można rozmawiać na argumenty. Każdy ma prawo do własnego zdania, do własnej opinii – zaznacza poseł.
Nie ukrywa, że cieszy się z frekwencji – udział w spotkaniu wzięło około 50 osób. A warto podkreślić, że tego dnia politycy PO, odwiedzili jeszcze kilka miejscowości w naszym województwie. Byli chociażby we Wrocławiu, Legnicy, Kłodzku czy Wałbrzychu. Borys skomentował również powrót Donalda Tuska. – Na pewno jest motywacją do działania. Jest wiara, że uda nam się pokonać w wyborach PiS – twierdzi. A czy Tusk, zgodnie ze złożoną obietnicą, odwiedzi przed wyborami wszystkie powiaty w Polsce i pojawi się w Głogowie? – Dotrzymuje słowa, więc myślę, że tak – ucina.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się