Dzieje sięGłogów

Była policja, ale te lokale gastronomiczne nadal są czynne1 min na czytanie

Była policja, ale te lokale gastronomiczne nadal są czynne

Jak zapowiadali, tak też się stało. Dwa głogowskie lokale przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji i otworzyły dla klientów – mimo obostrzeń, zakazów wprowadzonych przez rząd. Oba czynne były tuż po południu. To pizzeria “Trzy po trzy” oraz restauracja “Pasjami”. Chętnych, by zjeść tam obiad czy kolacje nie brakuje. Głogowianie publikują zdjęcia w sieci. Chwalą się, że w końcu, po kilku miesiącach, znów mogą w “normalnych” warunkach coś zjeść.

Oczywiście nie obyło się bez kontroli. Zaraz po tym, jak drzwi do lokali zostały otwarte, pojawiła się policja. – Spisywali wszystkich, którzy przyszli tam – relacjonujecie. Policjanci mieli ze sobą kamerę. Wypisali mandat, ale w “Pasjami” odmówili przyjęcia. Lokale nadal są czynne.

W “Pasjami” przedłużony nawet godziny otwarcia, bo brakuje wolnych miejsc. Tam dziś (16.01.) można spędzić czas do godz. 24. W niedzielę (17.01.) w godz. 12-22. “Mamy nadzieję, że pyszną kolacją, miłą atmosferą i słodkim upominkiem choć w małym stopniu uda nam się odwdzięczyć za wszystko co robicie dla nas” – czytamy na ich FB.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się