Dzieje sięFotoGłogów

Były łzy wzruszenia. Beata Bugała: Jestem bardzo szczęśliwa [ZDJĘCIA]3 min na czytanie

Były łzy wzruszenia. Beata Bugała: Jestem bardzo szczęśliwa [ZDJĘCIA] 4

W poniedziałek (9.05.) w Klubie Batalionowym odbyła się promocja książki Beaty Bugały “Uskrzydlona”. To prawdziwa historia dwójki młodych emigrantów w Irlandii. Spotkanie poprowadził Stefan Górawski, autor kryminałów „Sekret włoskiego orzecha” oraz „ W cieniu włoskiego orzecha”.

Podczas spotkania zostały odczytane fragmenty książki autorstwa Beaty Bugały oraz wyświetlone fotografie miejsc, o których mowa w “Uskrzydlonej”. Dla wszystkich gości czekał tort. – Były kwiaty, podziękowania i łzy wzruszenia – opowiada nam autorka.

Głogowianka jest bardzo szczęśliwa. – To był dla mnie ważny i długo wyczekiwany wieczór. Jestem bardzo wdzięczna Stefanowi Górawskiemu za zaproszenie. Niesamowicie, cudowne uczucie móc spotkać się ze swoimi czytelnikami. Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko wyszło tak pięknie. O dziwo w ogóle nie było stresu. Zastąpiło go wzruszenie, że tyle osób poświęciło swój prywatny, tak cenny czas na spotkanie właśnie ze mną. Teraz przede mną tygodnie ciężkiej pracy nad drugą częścią książki. W zeszłym tygodniu podpisałam już umowę z wydawnictwem WFW. Będzie to kontynuacja pierwszej części. Tym razem akcja toczy się w Anglii. Nowe przygody, wyzwania i pokusy. Ta część zawiera więcej dialogów i jest bardziej rozbudowana. Ma ponad 200 stron. Nadal jest zabawnie, ale opisuje też te gorsze chwile bo moja książka to samo życie- niczego nie lukruje. Sądzę, że do druku trafi za około cztery miesiące – dodaje.

Jej książkę wydała Warszawska Firma Wydawnicza. Wyszła w piątek 5 listopada. Jest dostępna na zamówienie w większości księgarni internetowych oraz na Allegro, ale można ją znaleźć także na półkach. Na przykład w księgarni Feniks w Głogowie, dostępna jest też w Empiku. Więcej o tym pisaliśmy: TUTAJ.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się