W drużynie są powody do radości – na świat przyszła córka Mateusza Machaja – Gaja. Kilka tygodni wcześniej potomstwa doczekał się również kolega z duetu środkowych pomocników, czyli Szymon Drewniak – także córki – Diany. Szymon już miał okazję świętować narodziny dziecka na boisku. W meczu ze Stomilem Olsztyn strzelił gola a zespół zrobił symboliczną kołyskę. Oby w starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała historia zatoczyła koło. Czekamy na bramkę Machaja.
W sobotę (18.05.) ostatnia kolejka Fortuny 1. Ligi. Ani Chrobry nie walczy o utrzymanie, ani Podbeskidzie o awans. Można rzecz, że to mecz o przysłowiową pietruszkę. Ale tak nie będzie – Chrobry koniecznie chce zdobyć komplet punktów, bo w tym sezonie na stadionie przy ul. Wita Stwosza odniósł tylko…pięć zwycięstw. Co ciekawe Chrobry jeszcze nigdy nie wygrał z Podbeskidziem odnosząc dwa remisy, resztę meczów przegrywał. Jesienią na wyjeździe uległ 3:0.
Prawdopodobnie piłkarze pomarańczowo-czarnych na boisku wybiegną w najmocniejszym składzie. Zabraknąć może jedynie podpory obrony Michała Michalca, który zmaga się z chorobą. Początek starcia o godz. 17.30.
MK
Trener Grzegorz Niciński odchodzi z Chrobrego Głogów: TUTAJ
Chrobry już nic nie musi, ale może zrehabilitować się kibicom za słabszy sezon1 min na czytanie
