Dzieje sięFotoGłogów

Co tam się dzieje! Długie kolejki pod sklepem. Ludzie rzucili się na bujane hamaki [ZDJĘCIA]4 min na czytanie

Co tam się dzieje! Długie kolejki pod sklepem. Ludzie rzucili się na bujane hamaki [ZDJĘCIA] 13

Było Tesco jest Leroy Merlin. Dziś (4.08.) o godz. 6.30 oficjalnie został otwarty ten nowy sklep w Głogowie. Popularna sieć zachęcała od dłuższego czasu głogowian licznymi promocjami. Tysiąc pierwszych klientów otrzyma również darmowe na przykład wiaderka malarskie. Jednak największym zainteresowaniem cieszą się bujane hamaki – właśnie po nie rzucili się ludzie. – Widziałam w gazetce, że będą tańsze – z 1 tys. zł na 300 zł – powiedziała nam kobieta w kolejce.

Kolejka pod sklepem zaczęła ustawiać się przed godz. 5. – Przyjechaliśmy z okolic Głogowa – usłyszeliśmy. Potrzebne było wsparcie. – Są dodatkowe ekipy pracowników z Wrocławia i Zielonej Góry – mówili nam pracownicy sklepu.

Radoxim 5

To 76. sklep Leroy Merlin w Polsce, 10. sklep sieci na Dolnym Śląsku. Powierzchnia handlowa marketu zajmuje niemal 10 tys. mkw., oprócz tego dostępny jest ogród zewnętrzny o powierzchni ok. 3 tys. mkw. I jest 438 miejsc parkingowych, wśród których są też miejsca dla osób z niepełnosprawnością, a dla rowerzystów zostały przygotowane stojaki rowerowe. Pracować będzie tam 120 ludzi.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się