Dzieje sięFotoGłogów

Coraz bliżej końca. Prace na budowie Multiboxu w Głogowie zaawansowane3 min na czytanie

Coraz bliżej końca. Prace na budowie Multiboxu w Głogowie zaawansowane 1

Wokół budynku nie ma już metalowego płotu, który przez wiele miesięcy go odgradzał. Teren wyrównano i zrobiło się tam zielono. Elewacja budynku coraz bardziej zaczyna przypominać to, co zakładano w projekcie. A od strony skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego można podziwiać już wielki okna, których właśnie kończy się montaż.

Tygodnie dzielą nas od wielkiego otwarcia parku handlowego Multibox. Powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Sikorskiego i Bema w Głogowie. Budynek zwraca uwagę, ale niewiele by znaczył, gdyby nie było w nim sklepów znanych marek.

Przypomnijmy, że w obiekcie o powierzchni 5000 mkw. znajdzie się kilka sklepów znanych w Polsce marek. Wśród nich te odzieżowe jak: KiK, Sinsay, Takko, Dealz. Ponadto sklep sportowy Martes.

Od strony ul. Generała Bema jeden z lokali zagospodaruje Rossmanna. W sąsiedztwie tego sklepu znajdzie się jubiler oraz Empik. W Multibox nie mogło zabraknąć miejsca dla sklepu dziecięcego Smyk oraz Pepco i Neonet.

Na piętrze centrum powstanie siłownia Fitarena, największa w mieście. Obok siłowni znajdzie się Market Chiński. Na piętro będzie można wjechać windą.

Przed budynkiem klienci będą mogli skorzystać z dużego parkingu z dogodnym dojazdem z obu stron. 
RED

Podziel się informacją ...
  • 107
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się