Dzieje sięFotoGłogów

Finał Jesiennych Biegów Przełajowych [ZDJĘCIA]7 min na czytanie

Sześć szkół podstawowych wzięło udział w finale Jesiennych Biegów Przełajowych, które odbyły się w Parku Południowym w Głogowie (27.10.). Były to miejskie 3,6,10, 14 oraz szkoły z Jerzmanowej i Jaczowa. Rywalizacja w sztafetach była zacięta. W klasyfikacji generalnej najlepsi okazali się uczniowie “dziesiątki”. Na podium stanęła jeszcze SP 14 i SP Jerzmanowa.

Oczywiście nad bezpieczeństwem uczestników czuwał ratownik medyczny. Wszyscy otrzymali słodki poczęstunek i wodę. Młodzi sportowcy odebrali również puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez naszych partnerów.

To sportowa impreza organizowana przez wydawnictwo Quest Media (Głos Głogowa i portal MyGlogow). Partnerami akcji była gmina Jerzmanowa oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie. Sponsorami: Fundacja Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, NTI, E-instal PRO, Hermes Włoszakowice, SM Nadodrze, Gmina Miejska Głogów, poseł Piotr Borys, Media Markt, Jump Planet Głogów, Fit Arena Głogów, SPR Chrobry Głogów, Komenda Powiatowa Policji w Głogowie, Piekarnia-Cukiernia Gierczak i Piekarnia-Cukiernia Witczak.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się