Dzieje sięGłogów

Gabriel Seweryn potwierdza plotki. Ma nowego chłopaka. To 29-letni Kamil1 min na czytanie

Gabriel Seweryn potwierdza plotki. Ma nowego chłopaka. To 29-letni Kamil

Gabriel Seweryn, który prowadzi w Rynku zakład kuśnierski, jest najbardziej znanym w Polsce głogowianinem. Jego stronę na Instagramie obserwuje 229 tysięcy osób. Dlatego wszyscy się zdziwili, gdy w poniedziałek rano (15.12.) zobaczyli na zdjęciu z Gabrielem Sewerynem całkiem innego chłopaka niż jego dotąd znany partner z programu telewizyjnego – Rafał Grabias. Niektórzy przypuszczali, że ktoś ukradł Gabrielowi konto albo że to jest jakaś złośliwość obcego faceta.

Tymczasem okazuje się, że nikt nikomu nic nie ukradł, a zdjęcie zamieścił sam Gabriel.- To jest mój nowy chłopak – przyznał w rozmowie z nasza gazetą. Związek Gabriela z Rafałem, jak się okazuje, już dawno się zakończył. Teraz miejsce w jego sercu zajął całkiem nowy chłopak, no ale – trzeba to także przyznać – do Rafała trochę podobny. Tyle że młodszy… Gabriel Seweryn przyznał, że jego nowa miłość – Kamil, ma 29 lat. Już od dłuższego czasu mieszka z nim w Głogowie. O Rafale, dawnym chłopaku, z którym był w związku przez wiele lat, Gabriel nawet nie chce dziś rozmawiać – choć jeszcze 6 grudnia pozował z nim do mikołajkowego zdjęcia, a kilka dni wcześniej chwalił, jak dba o rośliny w ich mieszkaniu w Warszawie.

Radoxim 5

Gabriel Seweryn powiedział nam, że z Kamilem jest jednak w związku już od dwóch lat, więc to wcale nie jest taki nowy związek. I bądź tu człowieku mądry, rozeznaj się w tych sercowych sprawach…
RED
fot. źródło instagram

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się