Dzieje sięGłogów

Głogów zatańczy w rytmie disco-polo. Szykuje się świetna impreza1 min na czytanie

Głogów zatańczy w rytmie disco-polo. Szykuje się świetna impreza

Przed nami wielkie wydarzenie, czyli zakończenie lata i sezonu turystycznego na głogowskiej Marinie – to Festiwal Weekendu, który odbędzie się w dniach 13-15 września. Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz zaprasza na moc atrakcji m.in. wesołe miasteczko, browary rzemieślnicze, konkursy, gry planszowe, kino plenerowe i wiele innych.

– Tegoroczne lato było bardzo gorące i równie gorąco będziemy je żegnać. Serdecznie zapraszam na głogowską Marinę całe rodziny. Oprócz atrakcji dla dorosłych mieszkańców, będzie też rozbudowana oferta dla dzieci. Spędźmy ten czas razem! Niech to będzie niezapomniany weekend. Do zobaczenia! – zachęca prezydent.

W piątek (13.09.) rozpocznie się III Głogowska Wojna Piwna, w sobotę (14.09.) strefa zabaw i festiwal browarów rzemieślniczych. Ale kulminacyjnym punktem imprezy będą koncerty w rytmach disco-polo. Na scenie pojawią się znani i lubiani – z gwiazdą Mario Bischinem na czele. Usłyszymy wiele przebojów w tym „Makarenę”. Ponadto zagrają jeszcze Shantel, Czadomen i Bajera. Potem wszystkich do tańca porwie DJ Show.

Na tym nie koniec! W niedzielę (15.09.) dodatkowo animacje dla dzieci, mistrzostwa Głogowa w dwuboju siłowym prowadzonym przez Wiesława Kiwackiego oraz maraton fitness. Wszystkie szczegóły dotyczące Festiwalu Weekendu na plakacie poniżej. Nie może was tam zabraknąć!
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się