Dzieje sięGłogów

Głogowianin Paweł Sznajder dostał się do programu Voice of Poland. Trzymajcie za niego kciuki2 min na czytanie

Głogowianin Paweł Sznajder dostał się do programu Voice of Poland. Trzymajcie za niego kciuki

Głogowianin Paweł Sznajder to wokalista zespołu ze szkoły muzycznej z Głogowa Music Intro – The Sleepwalkers. Zespół ten występował m.in. na Dniach Głogowa.

-Jestem absolwentem III LO w Głogowie i rozpocząłem studia na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na uniwersytecie zielonogórskim – mówi o sobie. – Uczęszczałem również do prywatnej szkoły muzycznej Music Intro, w której tak naprawdę wszystkiego się nauczyłem. Chodziłem na zajęcia z gitary i śpiewu oraz pianina. W Music Intro rozwinąłem skrzydła i dzięki wsparciu dyrektora Mirosława Grzeszczaka oraz moich wspaniałych nauczycieli spełniałem się i mogłem robić to co kocham. Dzięki nim powstał zespół The Sleepwalkers, w którym jestem głównym wokalistą oraz gitarzystą. Na co dzień zespół gra muzykę funky oraz reggae. Dlatego jestem wdzięczny Music Intro za to, że we mnie uwierzyli i że mnie wspierali i wspierają do końca – napisał.

Ogląda Voice of Poland od początku, czyli… od dziecka. Dowiedział się o castingu internetowym i wysłał do niego zgłoszenie. – Tak zacząłem spełniać jedno z moich marzeń i nie mogę nadal w to uwierzyć, bo na 12 tysięcy zgłoszeń twórcy programu akurat moje dostrzegli i postanowili dać jakąś szansę – Paweł uważa, że dzięki programowi bardzo się rozwinął. Poznał fantastycznych, bardzo utalentowanych ludzi. – Naprawdę to wspaniałe uczucie być tam – zapewnia.

Paweł należy także do działającego w Głogowie stowarzyszenia Skuteczni Wolontariusze. – Moi drodzy, zapraszam serdecznie do oglądania w tę sobotę o godz. 21 ostatnich odcinków Przesłuchań w ciemno, w których miałem przyjemność wziąć udział. Trzymajcie kciuki i widzimy się przed telewizorem – zaapelował młody głogowianin na Facebooku.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się