Dzieje sięGłogów

Głogowskie Panie Mikołajowe zbierają pieniądze na prezenty dla dzieci z domu dziecka1 min na czytanie

Głogowskie Panie Mikołajowe zbierają pieniądze na prezenty dla dzieci z domu dziecka

Grudzień to najbardziej magiczny miesiąc w roku, który kojarzy się nam z ciepłą, rodzinną atmosferą, dobrym słowem, życzliwością i prezentami… Każdy z nas doskonale pamięta beztroskie czasy dzieciństwa, gdy kładliśmy się spać z nieokiełznaną euforią na myśl, że gdy rano się obudzimy, będą na nas czekać mikołajkowe prezenty – piszą organizatorki akcji.

– Niestety, nie dla każdego dziecka to okres spokoju, radości i pogody ducha – mówi Adrianna Pawłowska, która dodaje, że w tym trudnym roku, warto pomyśleć o tych, którym tego wszystkiego brakuje.

Głogowskie Panie Mikołajki postanowiły dać trochę radości dzieciom. Już 6 grudnia ruszają do głogowskich domów dziecka z workiem pełnym prezentów. – Nie martwcie się, wszystko zostało uprzednio ustalone ze Świętym Mikołajem! – cieszy się.

Zbierają pieniądze na nie byle jakie prezenty. – Stawiamy na urządzenia elektroniczne, kosmetyki, środki higieny osobistej, książki, gry planszowe, zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Wszystkie prezenty zostaną zakupione zgodnie z treścią listów do Świętego Mikołaja od dzieci oraz listą potrzeb od personelu z domów dziecka po to, aby prezenty były w stu procentach trafione, a przede wszystkim użyteczne – zaznacza Adrianna. Ile potrzeba? Około 5 tys. zł. Można pomóc: TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się