Dzieje się

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Małą Miss i Małego Mistera MyGlogow 2022!18 min na czytanie

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Małą Miss i Małego Mistera MyGlogow 2022! 28

Mamy już 5 finalistek i 5 finalistów do tytułu Mała Miss i Mały Mister MyGlogow2022! Wskazaliście ich Wy – internauci – czytelnicy portalu MyGlogow.pl. 

Jak można oddać głos?

Wysłać SMS za 2,46zł, który daje 5 punktów, SMS za 30,75zł, który daje 60 punktów.

Można też wyciąć kupon z gazety Głos Głogowa – naszego partnera medialnego akcji – wypełnić, wysłać lub dostarczyć do redakcji gazety na al. Wolności 11/2. Prawidłowo wypełniony kupon daje naszej małej kandydatce lub małemu kandydatowi 6 punktów. Kupon znajdziecie do wycięcia w Głosie Głogowa – Tygodniku Lokalnym. W najnowszym numerze, który w kioskach do kupienia będzie od (8.06.). W gazecie najdziecie również fotki naszych kandydatek i kandydatów.

W środę (2.06.) odbyły się sesje zdjęciowe u naszych parterów akcji. Ich efekty możecie zobaczyć poniżej.

Teraz pozostało tylko głosowanie. Wyniki będziemy podawać na naszym FB MyGlogow. Jest o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów to ponad 2 tys. zł.

Jak zagłosować za pomocą SMS-a?

Trzeba wysłać SMS pod numer 7243 o wartości 2,46zł (waga głosu/punkty: 5) lub wysłać SMS pod numer 92505 o wartości 30,75zł (waga głosu/punkty: 60) o treści napisanej DRUKOWANYMI LITERAMI:

AVR.MM1 (głos oddany na kandydatkę numer 1: Jagoda Blicharz) ,
AVR.MM2 (głos oddany na kandydatkę numer 2: Ewa Bura),
AVR.MM3 (głos oddany na kandydatkę numer 3: Wiktoria Michalska),
AVR.MM4 (głos oddany na kandydatkę numer 4: Maria Tyźlik),
AVR.MM5 (głos oddany na kandydatkę numer 5: Zosia Zastawna),

AVR.MMR1 (głos oddany na kandydata numer 1: Marcel Abramowicz),
AVR.MMR2 (głos oddany na kandydata numer 2: Alan Ałdaś),
AVR.MMR3 (głos oddany na kandydata numer 3: Nicolas Bal),
AVR.MMR4 (głos oddany na kandydata numer 4: Karol Jakowicz),
AVR.MMR5 (głos oddany na kandydata numer 5: Adam Wojciechowicz).

Nasi finaliści:

  1. Jagoda Blicharz

Jagoda ma 3 latka. Jest bardzo energiczną, obrotną i zwinną, a zarazem wesołą i uroczą dziewczynką. Raczej nic nie jest jej straszne, w jedną chwilę potrafi rozbawić każdego. Jak na swój wiek jest bardzo mądra i bystra, pomimo, ze jeszcze nie mówi zbyt dużo to potrafi wszystko wytłumaczyć, pokazać i porozumieć się. Lubi muzykę, a najbardziej uwielbia do niej tańczyć. Jak każde małe dziecko czasem psoci, złości się i buntuje.

2. Ewa Bura

Ewa to energiczna dziewczynka, która bardzo lubi taniec, jazdę na rowerze oraz w wolnej chwili bardzo lubi układać puzzle

3. Wiktoria Michalska

Wiktoria Michalska lat 6, mieszka w Głogowie. Wiktoria lubi taniec, uczęszcza do szkoły tanecznej Anima Danza. Lubi grać w piłkę nożną, rysować, śpiewać a także grać w gry planszowe. Uczęszcza do Przedszkola Kubuś Puchatek. Jest energiczna i żywiołowa.

4. Maria Tyźlik

Marysia jest komunikatywną i wrażliwą dziewczynką. Jej ulubionymi zajęciami na dworze są spacery, gra w piłkę nożną, oraz zabawa na placu zabaw. Fascynuje się zwierzętami, a jej ulubioną postacią z bajki jest Świnka Peppa. Uwielbia się wygłupiać i poznawać nowe zabawy.

5. Zosia Zastawna

Zosia Zastawna. Energiczna i rezolutna 4 latka. Uwielbia taniec. Kocha zwierzęta a największą miłością darzy koty

  1. Marcel Abramowicz

Marcelek- radosny, towarzyski, ambitny, czuły. Kocha swoją młodszą siostrzyczkę i zabawę w Pokemony. Wolny czas lubi spędzać na boisku i na placu zabaw. Wieczorami poleca czytanie bajek

2. Alan Ałdaś

Alanek jest bardzo grzecznym żywym dzieckiem , interesuje się autami i bardzo lubi strażaków.

3. Nicolas Bal

Nicolas ma 4,5 latka. Jest bardzo aktywnym chłopcem, potrafi zarazić swoim uśmiechem. Bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem i hulajnoga. Uwielbia męskie wypady z tata na ryby i ogrodnicze przygody z dziadkiem. Jest bardzo uczuciowy, a jego największą miłością jest jego młodsza siostrzyczka.

4. Karol Jakowicz

Karol jest 3,5 letnim przedszkolakiem, który uwielbia towarzystwo swoich rówieśników. Od niedawna jest również starszym bratem 6 miesięcznego Szymonka i bardzo lubi pomagać mamie podczas różnych czynności przy młodszym braciszku. W wolnych chwilach uwielbia chodzić z tatą na basen. Jest bardzo energicznym chłopcem.

5. Adam Wojciechowicz

Adam Wojciechowicz 3 lata, chodzę do Przedszkola Bajkonet w Głogowie. W wolnym czasie ogląda ulubioną bajkę “Psi Patrol” oraz wychodzi na długie spacery z ukochanym pieskiem, który wabi się “Perełka”. Lubi gotować oraz piec ciasta, może kiedyś otworzy własną restauracje.

Galeria Glogovia

OK Park

Regulamin konkursu: https://myglogow.pl/regulamin-konkursu-mala-miss-maly-mister-myglogow-2021/

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się