Dzieje sięGłogów

Jeden nie udzielił pierwszeństwa, a drugi wypadł z drogi1 min na czytanie

Bez wypadków, kilka kolizji. Policja: Kierowcy jeździli znacznie spokojniej

Z samego rana w powiecie głogowskim doszło do dwóch zdarzeń. Dziś (25.01) w Jaczowie doszło do kolizji, kilkadziesiąt minut później za hutą auto wypadło z drogi. Kierowca jest w szpitalu.

-Około godziny 5:15 w Jaczowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem ciężarowym Iveco, 36-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z naprzeciwka 22-letniemu kierującemu pojazdem Daihatsu, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Żaden z uczestników nie doznał obrażeń – przybliża Natalia Szymańska z głogowskiej komendy. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tys. złotych.

Jeżeli chodzi o drugie zdarzenie na wojewódzkiej 292, w kierunku Brzegu Głogowskiego, to tutaj zawiniła prędkość. – Kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący 57-leti mężczyzna jechał sam i został przetransportowany do Szpitala – przybliża policjantka.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się