Dzieje sięGłogów

Już niedługo w Teatrze Gryphiusa! Sztuka za darmo1 min na czytanie

Edukacja teatralna dla najmłodszych! Tłumy w teatrze

Teatr im. Andreasa Gryphiusa już niedługo nieodpłatnie otworzy swoje drzwi dla wszystkich głogowian. To forma podziękowania mieszkańcom za ich cierpliwość, ponieważ na powrót teatru do dawnej świetności miasto czekało aż 74 lata.

Teraz teatr funkcjonuje już trzeci rok i właśnie w niedzielę (20.11) obchodzić będzie rocznicę otwarcia. Do udziału w wydarzeniu gorąco zachęca prezydent miasta Rafael Rokaszewicz.

Radoxim 5

– Będziemy świętować trzecie już urodziny naszego teatru. Z tej okazji zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego odbudowanego zabytku. Przygotowaliśmy drobną niespodziankę i prezenty, ale o szczegółach mieszkańcy dowiedzą się, gdy przyjdą do teatru. Będę na nich czekać od godz. 16:00 – mówił prezydent Rokaszewicz.

W repertuarze spektakle dla dzieci i dorosłych, a także koncert i stand-up. Najmłodsi mogą przyjść w niedzielę już o 12:00 na spektakl „Fochy i minki Królewny Malwinki” wystawiany przez Teatr Przychodny. Tego dnia pociechy i ich rodzice będą mogli wejść za darmo.

Sama uroczystość rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa 18:00. To wtedy zobaczymy się w teatrze z prezydentem i możemy się spodziewać obiecanych prezentów i niespodzianki. Każdy jest zaproszony.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się