Dzieje sięGłogów

LIDL otwarty w niedzielę? Sieć: dostosowujemy się i rozważamy różne scenariusze1 min na czytanie

Budują zatoczkę autobusową koło LIDLA. Potrzebna?

W niedzielę otwarte są już m.in. niektóre sklepy Intermarche, a do takiego kroku przymierza się również Kaufland. Otwarcie dyskontów planuje także Lidl, choć sieć w przesyłanych do mediów informacjach wprost tego nie potwierdza. Przedstawiciele właściciela marketów podkreślają jednak, że firma dostosowuje się do bieżących warunków ekonomicznych. 

– Większość sklepów sieci Lidl Polska jest czynna od poniedziałku do soboty przez wiele godzin, najczęściej od 6 do 22 lub do 23 – czytamy w komunikacie. – W ten sposób kliencie mają szeroki przedział czasu na dokonanie zakupów, co również przekłada się na poprawę ich bezpieczeństwa. Sklepy Lidl Polska funkcjonują również podczas niedziel handlowych. Aktualnie rozważamy różne scenariusze – informuje sieć. 

Owe scenariusze oznaczają w praktyce, że niebawem mogą zostać otwarty sklepy w Głogowie, choć ostateczna decyzja w tej sprawie nie zapadła. Czy zapadnie? Jeżeli w Lidlu będzie można nadawać i odbierać przesyłki pocztowe, to zgodnie z prawem sklep będzie mógł zostać otwarty.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się