Dzieje sięGłogów

MCWR organizuje „Lato w mieście 2021”1 min na czytanie

Wakacyjną akcję zaczynają zabawą na basenie! Ruszyło

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny organizuje zajęcia opiekuńczo – wychowawcze „Lato w mieście 2021r.” dla dzieci w wieku od 7 do 10 roku życia. Zajęcia odbędą się od 5 do 9 lipca oraz od 2 do 6 sierpnia. Program realizowany będzie w siedzibie centrum przy ulicy Folwarcznej 7, w godzinach 9-14. Zapisy na warsztaty „Lato w mieście 2020” ruszą 7 czerwca od godziny 8.30.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu dziecka decydować będzie kolejność zgłoszeń. MCWR nie prowadzi telefonicznej rezerwacji miejsc. Dziecko zapisać można tylko na jeden tydzień w lipcu lub w sierpniu.

Radoxim 5

Rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej (w siedzibie MCWR) wraz z niezbędnymi oświadczeniami (wymagany numer PESEL dziecka, nazwa, adres i telefon kontaktowy do zakładu pracy rodzica/opiekuna prawnego). Karty nie są poza siedzibę Centrum. Zapisy będą realizowane z obecnie obowiązującymi zasadami epidemiologicznymi. Prosimy o zabezpieczenie twarzy maseczką oraz posiadanie własnego długopisu.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się