Dzieje sięGłogów

Mieszkanie jest ekstra! Czekaliśmy trzy lata, ale było warto1 min na czytanie

Mieszkanie jest ekstra! Czekaliśmy trzy lata, ale było warto

Piękne i nowoczesne 32 mieszkania w nowym budynku Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Głogowie – dziś (1.09.) oficjalnie oddanego do użytku. Budynek kosztował ponad 8 mln zł. Lada moment wprowadzą się tam rodziny.

– Przestrzeń ta stała przez wiele lat niezagospodarowana. Dziś przez te inwestycje to miejsce się zmienia. Tak się składa, że jest ogromne zainteresowanie mieszkaniami TBS w Głogowie. W tej chwili nawet 600 wniosków oczekuje na rozpatrzenie. Dlatego zapadła szybka decyzja o rozpoczęciu kolejnych inwestycji na osiedlu Żarków, gdzie buduje dwa budynki na raz 19 i 20 – mówił prezydent Rafael Rokaszewicz.

Marta Paleń wraz z rodziną tutaj właśnie się wprowadzą. Są bardzo szczęśliwi. – Z trójką dzieci – mówią nam, że emocje są duże. – Bardzo duże, bo to nasze pierwsze mieszkanie. Cieszymy się. Czekaliśmy na to mieszkanie trzy lata. Dla nas było to najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba było wiązać się kredytem na 30 lat tylko wykorzystać swoje oszczędności i się udało. Wykończenie i lokalizacja jest ekstra – dodawała głogowianka.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się