Dzieje sięFotoGłogów

Nad Odrą trwa integracja głogowian z kijkami. Jest wesoło!4 min na czytanie

Nad Odrą trwa integracja – Ależ tam wesoło! 4

Nad Odrą, w “ogrodzie światła i cienia”, trwa ognisko integracyjne, którego organizatorem jest Nordic Walking Głogów. Opowiadają o swoich doświadczeniach podczas spacerów z kijkami, ale również poruszają tematy, które sprawiają im wiele radości. Chłodne napoje, pieczona kiełbaska i miła atmosfera zachęcają do przyjścia.

– Dzisiaj jesteśmy w tym miejscu pierwszy raz. Wyszliśmy z taką inicjatywą, aby spędzić miło wspólnie czas oraz integrować się z mieszkańcami Głogowa – mówi Celestyna Grobelna i podkreśla, że takich spotkań będzie więcej. Będą też wyjazdy i wiele innych atrakcji.

Radoxim 5

Nordic Walking podobnie, jak dzisiejsze ognisko, jest dla wszystkich. Organizatorka zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w cotygodniowych spotkaniach w poniedziałki. Zbiórka o godz. 17.30 przy Centrum Informacji Turystycznej, a następnie uczestnicy przechodzą do fosy miejskiej, w której rozpoczyna się chodzenie z kijkami.

– Mi udało się dzięki treningom schudnąć czternaście kilo – cieszy się Monika Mikierysz, i dodaje, że dzisiejsze spotkanie przy ognisku jest świetną formą relaksu.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się