Dzieje sięFotoGłogów

Ognisko nad Odrą w ogrodzie społecznym. Były kiełbaski, muzyka i zabawa5 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 839

W czwartek (13.08.) w ogrodzie społecznym nad Odrą zorganizowano ognisko, którego organizatorką była Katarzyna Staniak. Chętnych, by wspólnie spędzić czas, nie brakowało.

Piekli kiełbaski, gotowali zupkę w garze, ktoś przyniósł ciasto. – Przychodzimy tutaj, spotykamy się i chciałem poczęstować zebranych. Ciasto zrobiłem ze sprawdzonego przepisu, a nad jego upieczeniem nie wahałem się ani chwili – mówił Dariusz Sabat. który w spotkaniu uczestniczył wraz z żoną Małgorzatą.

Na zaproszenie Natalii Łagodzkiej wystąpiła Anna Hudoley z Lwowa. Niesamowitym talentem muzycznym uświetniła wieczór grając na skrzypcach znane i radosne utwory. – Będę miło wspominać ten czas w mieście i tutaj wśród ludzi – zaznaczała, że już dziś (14.08.) wraca do rodzinnego Lwowa.

Dla najmłodszych, ale nie tylko, doskonałą zabawę zapewnił Sebastian Siniawa, który nad Odrę przyjechał z mobilnymi stanowiskami Mini Golf Fire 7. Z Zielonej Góry przyjechał też chłopak, który grał na bębnie. Wieczór nad Odrą okazał się być udanym.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się