Zamknij
REKLAMA

Już niedługo warsztaty z komputerem dla dzieci i młodzieży z Głogowa za darmo

12:30, 27.01.2023 Redakcja
Skomentuj

W lutym startują bezpłatne warsztaty "Koduj z Gigantami - Retroprogramowanie". To świetna okazja dla dzieci i młodzieży, by wejść w świat kultowych gier, na których wychowali się ich rodzice, a przy okazji nauczyć się języka programowania i stworzyć coś od podstaw!

"Koduj z Gigantami" to organizowana już od 7 lat ogólnopolska akcja bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży. Akcja edukacyjna obejmuje całą Polskę! W trakcie warsztatów uczestnicy w wieku od 7 do 19 lat nauczą się podstaw programowania, a przy tym poznają gry z czasów młodości swoich rodziców.

Dla uczestników warsztatów będzie to okazja, aby postawić pierwsze kroki w programowaniu, ale też poznać gry, którymi zachwycali się ich rodzice oraz dowiedzieć się wiele ciekawostek o technologiach, w jakich były tworzone. Wydarzenie odbywa się on-line i można się na nie zapisać TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest szkoła programowania dla dzieci i młodzieży Giganci Programowania. W lutym 2023 roku akcja odbywać się będzie już po raz 12! . Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem MEiN, GovTech Polska, ORE, NASK oraz samorządowców, w tym Rafaela Rokaszewicza prezydenta Głogowa.

Opr. RED
Źródło: dgl news

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%