Zamknij
REKLAMA

Już dziś na placu festynowym I Zakręcona Marzanna

07:47, 18.03.2023 EI Aktualizacja: 21:03, 18.03.2023
Skomentuj

Już dziś (18.03.) na placu festynowym w Głogowie I Zakręcona Marzanna. Uczestnicy biegu mają do pokonania minimalny dystans 4 km, które mogą przejść spacerem lub przebiec, ale - jak podkreśla Jerzy Górski, to dobry początek do tego, by zacząć robić coś dla siebie i dla własnego zdrowia. W tym biegu mogą wystartować osoby, które najpóźniej dziś kończą 14 lat i mają zgodę rodziców lub opiekunów. Kto ma chęć i czuje się na siłach, może zmierzyć się z dystansami 8 i 12 km. Aby wziąć udział w biegu na 8 km, trzeba mieć ukończone 16 lat, a dystans najdłuższy zarezerwowany jest dla osób pełnoletnich.

Specjalną propozycję organizator ma dla najmłodszych. To Bieg Małej Zakręconej Marzanny na dystansie 400 m, które maluchy mogą pokonać w dowolny sposób razem z rodzicami lub dziadkami. Jak mówi Górski, Zakręcona Marzanna to wyjątkowy bieg i faktycznie zakręcony. Jego trasa została ułożona w taki sposób, że najdalszy punkt położony jest zaledwie 1 km od startu, więc niezależnie od trasy, uczestnicy będą się przez cały czas widzieli. Będą ich widzieli także ci, którzy będą im kibicować.

Przyjmowanie zgłoszeń drogą elektroniczną już dawno się zakończyło, ale może jeszcze są wolne miejsca i można się dopisać do listy startowej.  Można się o tym przekonać tylko w jeden sposób. Być na placu festynowym pomiędzy 9 a 11, kiedy czynne będzie biuro zawodów. Opłata startowa to 70 zł.

Wspólny starty na wszystkich dystansach zaplanowano na godz. 11.30, a bieg dla dzieci na godz. 14. Przybywajcie, biegajcie i kibicujcie biegaczom!

 
 
(EI)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%