Już dziś (18.03.) na placu festynowym w Głogowie I Zakręcona Marzanna. Uczestnicy biegu mają do pokonania minimalny dystans 4 km, które mogą przejść spacerem lub przebiec, ale - jak podkreśla Jerzy Górski, to dobry początek do tego, by zacząć robić coś dla siebie i dla własnego zdrowia. W tym biegu mogą wystartować osoby, które najpóźniej dziś kończą 14 lat i mają zgodę rodziców lub opiekunów. Kto ma chęć i czuje się na siłach, może zmierzyć się z dystansami 8 i 12 km. Aby wziąć udział w biegu na 8 km, trzeba mieć ukończone 16 lat, a dystans najdłuższy zarezerwowany jest dla osób pełnoletnich.
Specjalną propozycję organizator ma dla najmłodszych. To Bieg Małej Zakręconej Marzanny na dystansie 400 m, które maluchy mogą pokonać w dowolny sposób razem z rodzicami lub dziadkami. Jak mówi Górski, Zakręcona Marzanna to wyjątkowy bieg i faktycznie zakręcony. Jego trasa została ułożona w taki sposób, że najdalszy punkt położony jest zaledwie 1 km od startu, więc niezależnie od trasy, uczestnicy będą się przez cały czas widzieli. Będą ich widzieli także ci, którzy będą im kibicować.
Przyjmowanie zgłoszeń drogą elektroniczną już dawno się zakończyło, ale może jeszcze są wolne miejsca i można się dopisać do listy startowej. Można się o tym przekonać tylko w jeden sposób. Być na placu festynowym pomiędzy 9 a 11, kiedy czynne będzie biuro zawodów. Opłata startowa to 70 zł.
Wspólny starty na wszystkich dystansach zaplanowano na godz. 11.30, a bieg dla dzieci na godz. 14. Przybywajcie, biegajcie i kibicujcie biegaczom!
Egipskie ciemności na parkingu w centrum Głogowa
a na końcu przyjdzie bogaty ukrainiec z biednej ukrainy i wykupi to cos ci się świeci i błyszczy
1111
10:59, 2025-09-18
Egipskie ciemności na parkingu w centrum Głogowa
JUBILAT TO FLAGOWA INWESTYCJA NASZYCH KOMUSZKOW ONI TO OSWIECA Z GORY I Z DOLU I BEDZIE TO TRWAC AZ DO PRZEJSCIA W STAN ODPOCZYNKU NASZEGO PREZYDENTA
NO
10:55, 2025-09-18
Śledztwo prokuratury w sprawie podzielników
Polkowice a rozliczenia ciepła i podzielniki czas najwyższy też się tym zająć samowola robią co chca
dd1953
10:24, 2025-09-18
Dziś koncert ballad solidarnościowych w Głogowie
Komuna wróciła o co chodzi?
Lewak
10:10, 2025-09-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz