Zwrócili się do nas mieszkańcy wsi pod Głogowem, zbulwersowani zachowaniem najwyraźniej kogoś, kto robił remont. Ten ktoś wyrzucił na drogę szutrową pomiędzy Słonem a Nielubią śmieci po remoncie. Wśród kawałków gruzu czy styropianu jest także kartka z przeprosinami skierowanymi do sąsiadów.
„Szanowni Sąsiedzi, w związku z remontem mieszkania znajdującego się na 4 piętrze chcielibyśmy przeprosić za wszystkie hałasy i niedogodności z tym związane. Remont przeprowadzany będzie w okresie 3 najbliższych miesięcy br. Prace remontowe odbywać się będą w godzinach dozwolonych przez administrację. Prosimy o wyrozumiałość” – napisał „kulturalny” budowlaniec. Niestety, potem te śmieci wyrzucił w pole...- Prosimy o publikację. Może mieszkańcy Głogowa skojarzą taką kartkę i uda się namierzyć sprawcę nielegalnego wysypiska śmieci – poprosili mieszkańcy. To dla nich bardzo ważne, gdyż to nie jest jednostkowa sytuacja. - Nocą na tej drodze bardzo często stoją samochody z włączonymi światłami. Może patrole policyjne by odstraszyły tych ludzi, którzy tak bezczelnie tam wyrzucają odpady – mają nadzieję.
Jak twierdzą, ostatnio w okolicy wsi Kamiona czy Słone notorycznie ktoś podrzuca śmieci. W rowach leżą worki z odpadkami, opakowania po jedzeniu, puszki, a nawet kanistry po olejach. – Rolnicy muszą to sprzątać, bo śmieci są porozrzucane przy ich polach – napisali nam mieszkańcy wsi.
0 0
Obublikujcie to jeszcze na ,, miedziowym" i GPI, tam więcej ludzi to zobaczy.