Zamknij
REKLAMA

To miał być błąd w dokumentach, ale jednak chyba ktoś grzebał w grobie

17:05, 28.03.2023 . Aktualizacja: 17:16, 28.03.2023
Skomentuj

Kilka tygodni temu rodzina przypadkiem odkryła, że w grobie rodziców i brata została pochowana urna z prochami obcego człowieka. Taką informację usłyszeli w administracji cmentarza w Brzostowie, a dodatkowo potwierdzała to wyszukiwarka grobów. Kierownik cmentarza uspokajał, że to tylko błąd w zapisie i systemie, a urna tego człowieka spoczywa w innym grobie, w innym sektorze.

W poniedziałek (27.03.) rodzeństwo wybrało się na cmentarz w Brzostowie z ekipą programu Interwencja z TV Polsat. Nie mogli uwierzyć w to co widzą. Płyta na podwójnym nagrobku była rozsunięta, a przez dużą szczelinę mogli zajrzeć w głąb. Wokół grobu zauważyli rozsypany piasek. W ich ocenie ktoś grzebał pod płytą. – To nas bardzo przeraziło, bo jeżeli była wyciągana urna tego obcego pana, to obawiam się, że mogła być usunięta urna mojego brata – mówi Janusz Sawicki w imieniu całej zbulwersowanej rodziny. Złożył kolejne zawiadomienie na policję i pismo do prezydenta Głogowa. Dodaje, że kiedy w sobotę (25.03.) byli na cmentarzu, grób był jeszcze nienaruszony.

Co się stało na cmentarzu? Czy to możliwe, by ktoś ingerował w grób bez wiedzy rodziny? Pytania wysłaliśmy do GPK Głogów. Czekamy na komentarz.

GH

 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%