Zamknij

Ludzie, uważajcie jak jeździcie! Na al. Wolności zderzyły się skody i od trzech godzin pilnuje ich patrol...

16:54, 01.06.2023 . Aktualizacja: 19:35, 01.06.2023
Skomentuj

Głogowianie bezpardonowo komentują pracę głogowskiej policji, ale jak ma być lepiej, skoro robicie wszystko, żeby utruć życie mundurowych. Domagacie się patroli w różnych częściach miasta - to na pl. Tysiąclecia, to na Starym Mieście, to na os. Piastów, a policyjne szeregi nie są z gumy! 

Dziś (1. 06.) na przykład, jakoś tak koło godz. 16., a może i wcześniej, na al. Wolności jeden kierowca się zagapił i - jak to się fachowo mówi - najechał na tył drugiemu. Stłuczka zwykła, popierdółka, można się dogadać - jeśli jest wola. Ale nie! Trzeba było wezwać policję, żeby rozstrzygnęła czy - jak mówi świadek, kierowca białej skody się zagapił i "się zdzwoniło", czy może jednak kierowca czarnej skody się uparł, żeby mu ktoś w kufer wjechał... - W końcu od tego policja jest - pisze nawet tutaj u nas prawie do drugi internauta, jeśli akurat wpasowuje mu się to w aktualnie przyjęty światopogląd.  

No i mamy taki oto obrazek - który też ktoś zaraz wytknie - a jakże, że dwie policjantki siedzą w radiowozie pod sklepem i nic nie robią... Bo żeby chociaż te skody bez kół stały, z maskami rozdziawionymi, płynem chłodniczym i olejem broczące... Ale nie! Z lupą szukać uszczerbku. A mundurowe siedzą od prawie trzech godzin. Na miejscu była też karetka, a wieść gminna niesie, że obu kierowców naraz zabrała. A o 19. policjantki wciąż jeszcze czekały, aż lekarz się wypowie. 

Za to przedwczoraj 25-latce na Polnej pasa zabrakło i wpadła na radiowóz. Ale pech! I dla niej i dla obywateli, bo najprawdopodobniej teraz policyjny automobil się klepie i nie dość, że 20 wakatów naliczyła ostatnio w głogowskiej komendzie - i to w każdym wydziale, rzeczniczka na zastępstwie, to jeszcze radiowóz wyeliminowany? A wy, drodzy internauci pytacie, dlaczego tak długo trzeba czekać na przyjazd policji? Patrzcie, jak jeździcie, to i czekać nie będzie potrzeby. A patrząc z tej perspektywy, to kierująca, która wjechała w radiowóz, pomijając mandat 1020 zł, w sumie miała szczęście. Policja była na miejscu od razu.  

Z drugiej strony, mniej radiowozów to okazja do wznowienia pieszych patroli, o które tak się dopominacie... Tylko chodzić nie ma kto.   

(EI)

 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

StachuStachu

1 1

To na co ja podatki płacę na kulsonów? 02:20, 02.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zły GlinaZły Glina

0 2

Na statystyki płacisz Obywatelu, a Policja w tym czasie jest na Żoliborzu. 07:38, 02.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KulsonKulson

2 0

A co mnie obchodzi platfusie co sie w Warszwce dzieje 08:20, 02.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czytający Czytający

1 0

Oj kogoś nie było ma miejscu zdarzenia, tylko plotki są wypisane... Artykuł pisany tonem dziecka z podstawówki, "wieść gminna" źle donosi bo to nie kierowców zabrała karetka, tylko pasażerów... Może jakieś info z kim Pani/Pan redaktor robił wywiad w celu pisania artykułu ?? Bo chyba nie z uczestnikami zdarzenia... Dno!! 12:29, 02.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czytelnik Czytelnik

2 0

Artykuł pisany przez osobę, która nawet nie była na miejscu zdarzenia. Wiekszych głupot nie można było wymyślić, ale cóż się nie zrobi dla pieniędzy. Artykuł dno wyssane z palca. 12:31, 02.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czytający Czytający

1 0

Wypadało by się podpisać pod artykułem nie Tylko inicjały.... No chyba że się ktoś wstydzi poziomu dziennikarstwa 12:40, 02.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%