Zamknij

Dogadaliby się, ale musieli poczekać 3 godziny na werdykt policji

17:37, 02.06.2023 . Aktualizacja: 19:15, 02.06.2023
Skomentuj

Choć kierowcy z czwartkowego zderzenia na al. Wolności wyjaśniają, że chcieli całą sprawę rozwiązać polubownie, ale wmieszało się "112", kiedy wzywali karetkę i wtedy... Przyjechał radiowóz, a cała akcja przeciągnęła się do godziny 19. Chi oczywiście o zderzenie się dwóch samochodów marki Skoda - białego i czarnego. 

Jak informuje pasażer z czarnej skody, on, kierowca i dwie inne osoby wracali (1.06.) firmowym samochodem z Poznania i przejeżdżali przez Głogów. Kiedy jechali al. Wolności, ktoś wyjeżdżał z parkingu, więc oni i samochód przed nimi musieli się zatrzymać. To właśnie wtedy uderzyła w nich biała skoda.

Początkowo zapowiadało się na małą kolizję i szybkie rozwiązanie, bo kierowca jadący białą skodą przyznał się do spowodowania kolizji  i kierowcy podpisali oświadczenie. Dwóch pasażerów z tylnego siedzenia po czasie poczuło jednak bolesne efekty zderzenia. Mówili o bólu szyi i głowy, co zaniepokoiło ich kolegów. Dlatego wezwali karetkę.

Nie wiedzieliśmy wtedy, że automatycznie wzywają policję, tak asekuracyjnie. Wtedy zdarzenie musiało już być oficjalnie udokumentowane przez policję.

- mówi pasażer czarnej skody.

Policjanci na miejscu przeprowadzili badania alkomatem, a ratownicy medyczni przebadali dwóch skarżących się na ból mężczyzn. Potem przewieziono ich do szpitala, gdzie przeszli tomografię. Efektem ponad trzygodzinnej interwencji policji było stwierdzenie winy ze strony kierowcy białej skody. Otrzymał mandat 1020 złotych i 10 punktów karnych.
(BL)

 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

A Policja nie mogła użyć środka jakim jest pouczenie? Aa, w kolizji nie brali udziału funkcjonariusze i inne c... e gdzie sprawcą proponuje się pouczenie albo mandat w wysokości 150-250zl 10:25, 03.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%