Zamknij

Sławskie Hawaje na starej plaży

19:03, 04.06.2023 . Aktualizacja: 19:05, 04.06.2023
Skomentuj

Wczoraj (3.06.) na starej plaży czyli na terenie SCKiW obyły się Sławskie Hawaje. czyli Gminny Dzień Dziecka, a równolegle na kortach ziemnych moc atrakcji dla najmłodszych tenisistów.

Imprezę z okazji Dnia Dziecka zorganizowali wspólnie burmistrz Sławy wraz z dyrektorem Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii oraz Ochotniczą Strażą Pożarną

Na plaży SCKiW od godziny 11. na wszystkich milusińskich czekała moc atrakcji : dmuchany plac zabaw, spotkanie ze strażakami, policjantami, strażnikami miejskimi, sławskim WOPR, i służbą leśną Nadleśnictwa Sława Śląska. Była prezentacja broni palnej, bojowej, snajperskiej i inne ciekawostki. Było również stoisko profilaktyczne oraz typowe festynowe atrakcje, jak malowanie twarzy, bańki mydlane i warsztaty artystyczne. A skoro Hawaje, to także girlandy i malowanie figurek gipsowych, gry i zabawy.

Odbyła się również prezentacja Klubu Tańca Towarzyskiego Oskar Teresy Dobrowolskiej, a potem teatrzyk pt. ”Zaczarowany młynek” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak Art. z Krakowa.

(FED)

 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%