Zamknij

O godz. 18. zawyją syreny alarmowe. Strażacy oddadzą hołd strażakom, którzy zginęli nad ranem w zachodnio - pomorskim

10:28, 15.09.2023 . Aktualizacja: 10:32, 15.09.2023
Skomentuj

O godzinie 18. jednostki PSP i OSP w całym kraju oddadzą hołd druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo, którzy dziś nad ranem zginęli w wypadku wozu ratowniczo - gaśniczego w miejscowości Żukowo w województwie pomorskim. Druhowie z OSP w Żukowie jechali do wypadku w Małkowie, gdzie w wyniku zderzenia osobówki z samochodem dostawczym zginął kierowca samochodu osobowego.  

O godzinie 18. jednostki PSP i OSP w całym kraju oddadzą hołd druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo, którzy zginęli w wypadku. Dziś o godz. 18.00 we wszystkich jednostkach PSP i OSP, włączmy sygnały świetlno-dźwiękowe i minutą ciszy oddajmy hołd śp. druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo, którzy zginęli dziś w nieszczęśliwym wypadku, jadąc do zdarzenia. Cześć Ich pamięci!

– informuje na swoim profilu Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej.

   

Do zdarzenia doszło dziś (15.09.) po godz. 3. nad ranem. 

Kierowca pojazdu OSP chciał najprawdopodobniej ominąć wysepkę i wtedy zahaczył o naczepę prawidłowo jadącego tira. Wóz, którym jechali druhowie, przewróciło się na bok. Śmierć w wypadku poniosły dwie osoby, strażacy OSP 

– powiedziała w Polsat News asp. Karolina Jędrzejczak z policji w Kartuzach. Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak, w imieniu całej braci strażackiej, składa najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłych druhów oraz poszkodowanym druhom OSP Żukowo.

(EI, foto.: remiza.pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%