Zamknij

Skromna piękność wygrała konkurs na Miss Myglogow 2023

15:21, 12.10.2023 . Aktualizacja: 17:19, 12.10.2023
Skomentuj

W Głogowie mieszkają prawdziwe piękności. Co roku wyłania je nasza zabawa – konkurs na miss. Startują panie starsze i młodsze, grubsze i chudsze, panny i mężatki, pracujące i bezrobotne, ale jedno je łączy: to są odważne kobiety, obdarzone niezwykłą charyzmą oraz urodą. I chwała im za to, że potrafią się jeszcze dobrze bawić. Takie właśnie odważne kobiety wystartowały w tegorocznym konkursie, wszystkie były bardzo ładne, ale kilkutygodniowa SMS – owa zabawa wyłoniła trzy finalistki.

Oto wyniki tegorocznego konkursu: koronę oraz tytuł Miss Myglogow 2023 otrzymała przeurocza i przepiękna 23 – letnia głogowianka Sandra Godzik. I wicemiss została wybrana 24 – letnia Sara Wildeman z Serbów, natomiast II wicemiss 20 – latka Oliwia Chinalska, która mieszka w Głogowie. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się w czwartek (12.10.) w Cafe Meryk na Starym Mieście. Nasze miss otrzymały wspaniałe nagrody, których fundatorami byli Galeria Glogovia, Media Markt, Depil Concept, Fitarena Premium, Yasumi Głogów, Dobry Dietetyk Magdalena Łuszczak, Esensja – Katarzyna Kilińska, kwiaciarnia „Kolorowo”, Cafe Meryk, Fotofrafia Agata Szczyrek „Szklanym Okiem, agroturystyka Bonaluti.

Zwyciężczyni naszego konkursu Sandra Godzik jest modelką. Od dziecka bierze udział w sesjach modowych, pokazach i w sesjach zdjęciowych. Jej zdjęcia można zobaczyć na Instagramie i na Tik Toku, gdzie występuje jako „bemmeguer”. Poza tym pracuje w siłowni Fitness & Squash Głogów na recepcji i uczy się zawodu masażystki.

Bardzo lubię pozować do zdjęć, a także występować na wybiegu. Czuję, że to moje przeznaczenie

przyznaje. II wicemiss w naszym konkursie została 20 – latka Oliwia Chinalska. Do udziału w konkursie namówiła ją siostra oraz chłopak.

Zrób coś dla siebie, tak mi mówili. Więc zrobiłam i wysłałam swoje zdjęcie. Musiałam się przełamać, każdy występ jest dla mnie stresujący, ale cieszę się, że się odważyłam tak jakby wyjść ze skorupy

– mówi Oliwia Chinalska, która niedawno wróciła z Holandii, gdzie pracowała jako operator maszyn w fabryce. Mówi, że teraz odpoczywa, ma wakacje. Zapisała się do zaocznego liceum.

Za granicą było fajnie, ale tylko przez chwilę. Potem przychodzi tęsknota za rodziną, dlatego wróciłam

mówi. I wicemiss to Sara Wildeman, 24 – letnia mężatka, mama 2 – letnich bliźniaków. Z zawodu fryzjerka, ale obecnie zajmuje się domem i dziećmi.

Mąż był w szoku, gdy dowiedział się, że dotarłam do finału. Ale to właśnie on mnie namówił do wysłania swego zdjęcia. On oraz moi przyjaciele

mówi Sara Wildeman. Wszystkim paniom dziękujemy za udział w konkursie. To była wielka przyjemność dla was go organizować, a także świetna zabawa.

(DN)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

JanekJanek

5 0

Jakie miasto takie mis 16:43, 12.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

Boguś Boguś

0 4

Śliczne kobiety. 16:55, 12.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BabciaBabcia

4 2

Na bezrybiu i rak ryba. 17:43, 12.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Diabeł Diabeł

4 0

Ani to ładne,ani brzydkie, przeciętna dziewczyna,druga vice miss ładniejsza 😁Ale jak to zawsze bywa, zwyciężyły "znajomości"😂😂😂😂 23:14, 14.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%