Od czwartkowego poranka (30.11.) płonie wielki stóg słomy w Mileszynie w gminie Pęcław. Strażacy mówią, że będzie tak płonął jeszcze do jutra. Oni go pilnują.
Dzisiaj przed godz. 5 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze. Spaleniu uległa wielka sterta słomy na polu koło Mileszyna. Nie gasimy jej. Musi się sama wypalić
- mówi oficer prasowy PSP w Głogowie mł. ogn. Kamil Szydłowski. Sterta tak płonie od rana, a strażacy jedynie pilnują, aby ogień się nie rozprzestrzenił. Jak mówi Kamil Szydłowski, będzie się tak dopalała do jutra, a wtedy strażacy wszystko zagaszą.
W akcji biorą udział głównie zastępy OSP z okolicznych miejscowości: OSP Białołęka oraz OSP Borek. Trzeba było wiele godzin tego pilnować i jeszcze będzie trzeba.
(DN)
Pierwsza jest Michalinka!
Piekni mlodzi rodzice bo mama to chyba 20lat nie przekroczyła👍👍👍👍
Gratulacje
13:40, 2026-01-02
Pierwsza jest Michalinka!
Niech się zdrowo chowa!
Jolka
13:12, 2026-01-02
Dużo wodnych inwestycji w gminie Jerzmanowa
A Smardzów wioska zapomniana...
.
12:43, 2026-01-02
Dużo wodnych inwestycji w gminie Jerzmanowa
no i nadszedl czas aby gmina Grebocice pomogla naszej wybudowac przejscie podziemne obok zamku
ferdek
12:36, 2026-01-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz