Chrobry szybko pożegnał się z Pucharem Polski

20:22, 25.09.2024 . Aktualizacja: 20:23, 25.09.2024

Chrobry Głogów odpadł z Pucharu Polski – w 1/32 przegrał z Polonią Warszawa.

Spotkanie 1/32 Pucharu Polski odbyło się dziś (25.09.) na stadionie przy ul. Wita Stwosza. Piłkarze Chrobrego Głogów przegrali z Polonią Warszawa 1:2. Rywal strzelanie rozpoczął w pierwszej połowie – wtedy na listę wpisali się Szymon Kobusiński. Po zmianie stron prowadzenie podwyższył Krzysztof Koton. Chrobry odpowiedział i zdobył kontaktowego gola, ale dopiero w samej końcówce meczu, bo w 90. minucie trafił Mikołaj Lebedyński.

Chrobry: Wróblewski - Malczuk, Bougaidis, Zarówny, Bonecki (64 Mucha), Mandrysz, Tabiś, Szwedzik (60 Ozimek), Bartlewicz (72 Biel), Hanc (60 Kuzdra), Lewandowski (64 Lebedyński).