Zamknij

Wolontariusze w akcji. W Głogowie, Sławie i wielu miejscach regionu [foto]

10:55, 26.01.2025
Skomentuj

Od godziny 9.00 możecie spotkać na swojej drodze kwestujących wolontariuszy WOŚP. Uśmiech i datek jak najbardziej wskazany.

Ponad 300 wolontariuszy kwestuje dziś w Głogowie, Sławie i okolicznych gminach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy przeszli odpowiednie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i mają specjalne identyfikatory. 

W Głogowie sztab WOŚP tuż przed 9.00 wykonał wspólne zdjęcie i wolontariusze z puszkami powędrowali na miasto. ... i co bardzo ważne w kilkunastu punktach Głogowa dzięki wielu firmom i osobom prywatnym, kwestujący mogą się bezpłatnie posilić i dodatkowo ogrzać. 

Spory deszcz przywitał kwestujących w Sławie, pomimo kiepskiej pogody, humory dopisują, puszki zapełniają się np. przed marketami, które są czynne z powodu handlowej niedzieli. 

Nie łatwo mają wolontariusze orkiestry na terenach wiejskich, gdzie przecież nie ma tłumów na ulicach. Tutaj kwestowanie obywa się głownie w okolicach kościołów i domów kultury. 

Puszki zostaną zamknięte o 20.00, później pozostanie liczenie i oczekiwanie na kolejne dobre rekordy. 

KD / FED

Na zdjęciach poniżej, głogowski sztab w gotowości i kwestujący o poranku w Sławie. 

fot: WOŚP Głogów/ FED/ KD

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

nienie

3 1

Szkoda tylko że dzieciaki w........ą w politykę ... AKCJA ani zeta.

11:39, 26.01.2025
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KtośKtoś

0 3

Szkoda ze się urodziłeś

14:09, 26.01.2025

NoNo

0 0

Na dzieciaki zawsze jest litość

21:31, 26.01.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sese

0 0

a te dwa morświny ze zdjęcia w MOKU w ciepłym se siedzą

23:21, 27.01.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%