Zakończono budowę dwóch nowych świetlic wiejskich, które od teraz będą służyć nie tylko mieszkańcom Dzikowa i Kurowa Wielkiego, ale całej gminy.
Wójt Gminy Gaworzyce zapewnił mieszkańcom nowoczesne i energooszczędne miejsca, które nie tylko będą sprzyjać spotkaniom i integracji, ale również nie obciążą budżetu gminy wysokimi kosztami utrzymania. Wartość umowy na budowę obu świetlic wyniosła 2 820 126,18 zł.
Nowa świetlica w Kurowie Wielkim to parterowy obiekt, którego budowa obejmowała nie tylko same mury, ale także zagospodarowanie terenu oraz zapewnienie odpowiednich instalacji. W skład wyposażenia wchodzą:
W Dzikowie również powstał nowy wolnostojący budynek, który będzie miejscem spotkań dla mieszkańców. Obiekt został zaprojektowany w technologii tradycyjnej i zawiera:
Teren wokół świetlicy został wzbogacony o nowe nasadzenia.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz