Policja przypomina, że 1 maja nie świętuje. Chyba już zauważyliście w Głogowie na ulicach...
KWP we Wrocławiu przypomina, że policjanci na całym Dolnym Śląsku sprawdzają trzeźwość kierowców i prędkość z jaką kierowcy wyruszają na weekend majowy.
Kontrole są na wszystkich głównych szlakach drogowych, w całym województwie. Od rana mundurowi działają już w Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Jaworze, Polkowicach, Wrocławiu i także oczywiście w Głogowie. Patrol drogówki wiedzieliśmy choćby na ul. Legnickiej, więc noga z gazu. Wszystko dla bezpieczeństwa podróżujących.
(DN)
foto: KWP Wrocław
0 1
Eeee... Nie jeżdżę dzisiaj głównymi drogami.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz