Wspaniały bal, wspaniałe intencje. Goście Głogowskiego Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” otwierają dziś serca i portfele dla potrzebujących ich pomocy. Dobrze, że są tacy ludzie wśród nas.
::photoreport{"type":"see-button","item":"8218"}
W sobotni wieczór (11.10.) w sali bankietowej M Royal stawiła się śmietanka Głogowa, i nie tylko Głogowa, lecz również okolicznych miejscowości. Uroczystość rozpoczęły szefowe stowarzyszenia: prezes Marta Kaszuba, wiceprezes Małgorzata Szychowska oraz sekretarz Anna Mazurkiewicz. Pełne nadziei, że zgromadzeni pomogą trzem dziewczynkom – podopiecznym stowarzyszenia, na rzecz których została zorganizowana ta wspaniała uroczystość. Nikt ze zgromadzonych nie zapomni pełnego emocji koncertu chóru gospel „Skrzydła”.
Całkowity dochód z balu oraz licytacji zostanie podzielony pomiędzy trzy dziewczynki: Amelię Antczak – małą wojowniczkę, która każdego dnia walczy o zdrowie i sprawność. Wsparcie z licytacji pomoże w jej dalszej rehabilitacji i leczeniu. Dominikę Werwińską i Alicję Werwińską – siostry, które również potrzebują specjalistycznej opieki i leczenia. Każda złotówka przybliża je do lepszego jutra. Rodziny dziewczynek zmagają się z ogromnymi wyzwaniami zdrowotnymi i finansowymi.
Każdego roku bal charytatywny Głogowskiego Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” staje się czymś więcej niż uroczystym wydarzeniem. Jest na nim wiele pięknych pań, we wspaniałych kreacjach, są eleganccy panowie i jest także dobra zabawa, lecz to przede wszystkim wieczór, w którym serca uczestników biją jednym rytmem: troski, empatii i nadziei. To moment, kiedy zabawa spotyka się z realną pomocą — kiedy muzyka, tańce i rozmowy splatają się z dobroczynną misją wspierania tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
Ala21:56, 11.10.2025
Pani M żenada, do kościókla mężatka ,
... jesteś wielki09:04, 12.10.2025
Best Western najlepszy na imprezę Pychota
Mak10:03, 12.10.2025
Raczej zsiadłe mleko a nie śmietanka
Silne razem10:35, 12.10.2025
To ciekawe, w dzień strajk kobiet i aborcja na niepełnosprawnych dzieciach, a w nocy bal dla dzieci ... To zdecydujcie się.
111111:47, 12.10.2025
spoko jutro oglosza bal dla kota dachowca ktory jest wieziony na smyczy nie wazne dla kogo nie wazne po co wazne ze bylam trzeslam zadkiem i poudawalam nowobogacka ktora przy fleszach polozyla zlotowke
ja11:56, 12.10.2025
ale dobroczynnosc na reklame siebie wydalam tysiace a na dzieci zlotowke
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rozbite auta, ranni i... brak karetki
Jeszcze niech więcej oddadzą sprzętu dla niewdzięczników zza Buga
Rocco
07:00, 2026-06-29
Auto uszkodzone przez konar. Jest apel o remont dróg
Niech się w powiecie zabiorą za robotę a nie tylko tik toki kręcić. Na 3 etaty do spraw promocji pana starosty są pieniądze, a na to co mieszkańcy potrzebują to się będą zastanawiać
Mieszkaniec
06:43, 2026-06-29
Rozbite auta, ranni i... brak karetki
Jeszcze jedną karetke niech Rafael wyposaży... Szkoda że nie w ratowników
Usmiechajcie sie nie
01:07, 2026-06-29
Nykiel i Gromee na scenie w Jerzmanowej
Wow jakie tłumy.... Każdy wolał w domu zostać w taki upał ...
Gość
23:39, 2026-06-28