Zamknij

Nocny pożar na Osiedlu Kopernik w Głogowie. Dym i ogień na klatce schodowej

Krzysztof Dubrowski Krzysztof Dubrowski 23:41, 29.01.2026 Aktualizacja: 23:42, 29.01.2026
Skomentuj Nocny pożar na Osiedlu Kopernik w Głogowie. Dym i ogień na klatce schodowej

Płonące śmieci i stare ubrania gasili strażacy na czwartym piętrze bloku przy ulicy Kosmonautów Polskich w Głogowie.

Zawiadomienie o pożarze dotarło na telefon alarmowy o godz. 21.53. Do bloku na Osiedlu Kopernik natychmiast przyjechały służby ratunkowe.

– Otrzymaliśmy informację o zadymieniu na klatce schodowej przy ulicy Kosmonautów Polskich 105. Okazało się, że na ostatniej kondygnacji składowane były materiały palne w postaci różnych ubrań, które z nieustalonych przyczyn się zapaliły – informuje dowódca akcji ratowniczej z PSP w Głogowie.

Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków, policja oraz pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej.

Na czas gaszenia pożaru ewakuowano pięć osób.

Pogotowie jednej osobie udzieliło na miejscu pomocy medycznej. Nikt na szczęście nie trafił do szpitala. Cała akcja trwała około 40 minut. Trwa wyjaśnianie, dlaczego palące się ubrania znajdowały się na klatce schodowej.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

KD / ŁW 

fot: Łukasz Wolski

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%