Policjanci ze specjalnej grupy kryminalnej znaleźli przy nim ponad 40 gram amfetaminy, a oprócz tego jeszcze marihuanę. Mieszkaniec bardzo małej wsi, położonej wśród łąk i lasów, tłumaczył, że to było tylko dla niego.
Kryminalni ze specjalnej grupy zajmującej się przestępczością narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zatrzymali 36 – letniego Pawła K. w sobotę 2 maja we wsi Dalków. Doprowadziła ich do niego długotrwała praca operacyjna, a więc można sądzić, że był pod obserwacją.
Znaleźli przy nim ponad 40 gram amfetaminy, do tego 0,70 grama marihuany oraz dwie wagi przypominające takie, jakimi porcjuje się narkotyki
- przekazała mł. asp. Magdalena Wiaderek, oficer prasowy KPP w Polkowicach. Jak dodała, mundurowi zabezpieczyli mężczyźnie 7300 złotych na poczet przyszłych kar.
Prokurator w tej sprawie wszczął śledztwo i postawił Pawłowi K. poważny zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także tego, że miał zamiar wprowadzić je do obrotu.
Prokurator przesłuchał go w niedzielę i złożył do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. W poniedziałek (4.05.) sąd się do niego przychylił i zastosował areszt na trzy miesiące
- poinformował prokurator rejonowy w Głogowie Marek Wójcik. Jak wyjaśnił, mężczyzna nie przyznał się do zarzutów prokuratora. Twierdził, że posiadał tyle narkotyków tylko na własne potrzeby. Dla wyjaśnienia, z 40 gram można zrobić ok. 400 porcji, więc by mu starczyło na długo.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Sąd w Głogowie go aresztował na trzy miesiące
Do kicia gnoja!
On
11:29, 2026-05-05
Są zarzuty za atak na tle narodowościowym
Co za tchórze, pobić kogoś w kilka osób to mieli odwagę, ale ponieść za to konsekwencje to już im tej odwagi zabrakło :-)
Tom
10:38, 2026-05-05
Są zarzuty za atak na tle narodowościowym
Pijany Ukrainiec się przewrócił bo miał rozwiązane sznurówki i wielką aferę nakręcają ludzie próbowali go podnieść i już mowa inienawisci
Prawda
10:35, 2026-05-05
Są zarzuty za atak na tle narodowościowym
Kazda patologia powinna byc deportowana na front- ukrainska i polska tez. Po co nam oni sa. Placimy na utrzymanie wiezien grube miliardy i czekamy lata do lekarzy bo nie ma pieniedzy.
Tsa
10:10, 2026-05-05
0 0
Do kicia gnoja!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz