Sławska załoga na czele Pucharu Polski
Załoga LKŻ im. Mariusza Zaruskiego wystartowała w kolejnych regatach Pucharu Polski w klasie Omega, które odbyły się w Żninie. W klasie Omega Standard rywalizowało 19 załóg, a warunki przez dwa dni były bardzo wymagające. Wysokie temperatury oraz słaby, kręcący wiatr wymagały od zawodników pełnej czujności, cierpliwości i ogromnego skupienia. Mimo trudnych warunków udało się rozegrać siedem wyścigów, a załoga ze Sławy wywalczyła trzecie miejsce.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo po raz kolejny chłopcy pokazali ducha walki. Nawet po słabszych biegach sławianie potrafili szybko wyciągać wnioski, pozbierać się i w kolejnych startach meldować się w czołówce. Co najważniejsze, nasza załoga cały czas utrzymuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski – mówi Daniel Motłoch.
Gratulacje należą się załodze, która płynie w składzie: Krzysztof Ruliński – sternik oraz załoganci Bartosz Skrzypczak i Daniel Motłoch.
W sierpniu, podczas Dni Sławy, regaty z cyklu Pucharu Polski odbędą się na Jeziorze Sławskim. Ich organizatorem będzie miejscowy klub żeglarski.
Fed

To będzie zupełnie inna szkoła!
Może gmina by podziękowała oficjalnie pisiorom za kasę z polskiego ładu???? Nie,,,, ciężko ,,,, Jeszcze trochę to rudemu w anclu będziecie dziękować za odsetki które będą spłacać wasze dzieci.
tragedia
20:10, 2026-06-25
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Ostatnia osoba jaką bym słuchaj i poszedł do niego... Tableteczki na receptę i zapraszam za 3miesiace.
Jako
20:05, 2026-06-25
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Dobry człowiek,lekarz . Zawsze taki był .Takich lekarzy się nie zapomina. Pozdrawiam.
Pacjentka
19:21, 2026-06-25
To będzie zupełnie inna szkoła!
Jacy nowi mieszkańcy? Jak większość dzieci co posyła do grebocic to rodzimy mieszkaniec , wysyłają tam bo jest inny poziom nauki.
Ktos
18:57, 2026-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz