Zamknij

Do Głogowa przyjedzie Łukasz Piszczek. Takie szykują się mecze

10:55, 13.06.2022 strony Aktualizacja: 10:58, 13.06.2022
Skomentuj

Na 6 sierpnia zaplanowano start 3 Ligi, do której w sobotę po raz pierwszy w historii awansował Chrobry II. Sprawdzamy, z kim w nowym sezonie zmierzą się pomarańczowo-czarni. 3 Liga jest podzielona geograficznie na cztery grupy.

Chrobry II będzie w trzeciej z klubami województwa lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. W tym momencie znanych jest 16 uczestników nowego sezonu, tego siedemnastego poznamy po ostatniej kolejce (na teraz na miejscu spadkowym jest Piast Żmigród), osiemnastego 21 czerwca, kiedy dobiegną końca baraże zwycięzców 4 Lig śląskich: Rakowa II Częstochowa z GKS-em II Tychy. Najdalszym dla Chrobrego wyjazdem będzie ten do Wodzisława na mecz z Odrą. Nie zabraknie jednak bliższych wypraw w obrębie województwa, bo w 3 Lidze są też m.in. Miedź II Legnica i Ślęza Wrocław. Najbardziej utytułowanym ligowcem jest Polonia Bytom, dwukrotny mistrz Polski.

Ciekawym projektem na pewno jest ten pod nazwą LKS Goczałkowice Zdrój - klub byłego reprezentanta Polski Łukasza Piszczka, który także w nim występuje.

Skład 3 Ligi: Ślęza Wrocław, Polonia Bytom, Rekord Bielsko-Biała, LKS Goczałkowice Zdrój, Miedź II Legnica, Górnik II Zabrze, Stal Brzeg, Pniówek Pawłowice, Lechia Zielona Góra, MKS Kluczbork, Odra Wodzisław Śląski, Gwarek Tarnowskie Góry, Carina Gubin, Warta Gorzów/Piast Żmigród, Stilon Gorzów, Polonia Nysa, Chrobry II Głogów, Raków II Częstochowa/GKS II Tychy.
RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%