Ulegli zespołowi ze Świdnicy. Gdakowicz: Ten mecz nam nie wyszedł [ZDJĘCIA]

20:11, 16.10.2024 . Aktualizacja: 20:32, 16.10.2024

Nie był to dla nich udany mecz – młodzicy Chrobrego Głogów przegrali u siebie.

Zobacz galerię zdjęć: [FOTORELACJA]5987[/FOTORELACJA]

Wysoką porażką zakończyło się spotkanie młodzików Chrobrego Głogów, którzy dziś (16.10.) przed własną publicznością, rywalizowali o ligowe punkty z ŚKPR Świdnicą. Rywal od początku miał przewagę – już przy stanie 0:3 trener Krzysztof Gdakowicz poprosił o przerwę, o czas. Aby szybko zmienić coś w grze swojego zespołu. Niestety, z upływem kolejnych minut, przewaga gości rosła. Na przerwę głogowianie schodzili przegrywając 11:18.

Po zmianie stron losów meczu nie udało się odwrócić. Choć nie można powiedzieć, że Chrobremu brakowało chęci do gry czy ambicji. Ostatnią bramkę w tym pojedynku, wykorzystując rzut karny, rzucił Bartosz Janus – z Chrobrego. Było to trafienie na 21:35. I właśnie takim wynikiem zakończył się mecz.

– Nie można powiedzieć, że zabrakło nam chęci czy motywacji. Po prostu ten mecz nam nie wyszedł. Stąd ta wysoka wygrana rywali, którzy byli lepsi i trzeba im gratulować tego wyniku. My robimy swoje, dalej się rozwijamy, trenujemy. Aby w następnych spotkaniach było tylko lepiej

– podsumowuje trener Krzysztof Gdakowicz.

Chrobry: Peregrym, Mirek, Zawadzki – Sawka 1, Korczyński, Szablicz, Janus 4, Szymański 3, Zajkowski 4, Burgiel 4, Rychta, Oporowski, Wesołowski 1, Jastrzębski 2, Mikicki 1, Sajkowski 1.