Zamknij

Siódme zwycięstwo z rzędu! Co za forma rezerw Chrobrego Głogów

Mateusz Komperda Mateusz Komperda 09:00, 16.11.2025 Aktualizacja: 09:02, 16.11.2025
Skomentuj Chrobry Głogów S.A. Chrobry Głogów S.A.

Co za mecz! Po golu Gracjana Antkowiaka w 90 minucie Chrobry II pokonał GKS Mirków 3:2, tym samym odnosząc siódme ligowe zwycięstwo z rzędu!

Już po pierwszej połowie głogowianie prowadzili 2:0, a dwie bramki zdobył aktywny z przodu Tymofii Simkov. Po zmianie stron ten zawodnik mógł skompletować nawet hat-tricka, ale pojedynek jeden na jednego z nim wygrał bramkarz gości. Nie było 3:0, choć mogło, i za odrabianie strat aktywnie wzięli się rywale, którzy najpierw zdobyli kontaktowego gola, a w 81. minucie wyrównali.

W tej odsłonie prezentowali się dobrze, jednak Chrobry też nie zamierzał grać na czas i do końca nie było jasne, jakim rezultatem może skończyć się ten emocjonujący pojedynek. O jego rozstrzygnięciu zadecydowała świetna komunikacja Jakuba Barteckiego z Gracjanem Antkowiakiem przy rozegraniu rzutu z autu już w 90. minucie. Obaj zrozumieli się na tyle, że po długim wyrzucie Barteckiego w dobrej pozycji w polu karnym znalazł się wbiegający w szesnastkę Antkowiak, który pewnie trafił na 3:2.

To już siódme z rzędu zwycięstwo Chrobrego II w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze. Czy będzie ósme? Przekonamy się za tydzień, bo w niedzielę 23 listopada ostatni mecz w tym roku. Pomarańczowo-Czarni o godz. 11.00 podejmą Moto Jelcza Oława.

Chrobry:  Wróblewski - Janik (69 Bartecki), Łaszyński, Skowronek, Zarówny, Francus, Szulc, Antkowiak, Szczęsny (59 Cichy), Kozłowski (59 Manijak), Simkov (59 Machaj).
źródło: Chrobry Głogów S.A.

 
 
 
 
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%