32 - latek podszedł do grupy młodych ludzi, którzy spotkali się w pobliżu basenu i rozmawiał z nimi. Jak się okazało, jego największe zainteresowanie, wzbudził rower należący do 16-latka, który stał obok.
Mężczyzna w pewnym momencie wsiadł na jednoślad i odjechał. Nastolatek pobiegł za nim i odebrał mu rower. Podejrzany nie oddalał się jednak od grupy. Kiedy nadarzyła się kolejna okazja znów wsiadł na niego i tym razem uciekł. 16 - latek stracił rower o wartości co najmniej 1 tys. zł.
Policjanci zajmujący się sprawą, szybko odzyskali skradziony pojazd. Był wystawiony do sprzedaży w jednym z lombardów za 200 zł. Zatrzymali również podejrzanego 32-latka, który usłyszał zarzut kradzieży oraz oszustwa na szkodę lombardu. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
MK
fot:KPP Głogów
Codzienność, bez której osiedla nie działają
te komperda ile ci zaplacili za wypluwanie tych smiesznych artykulow o tym jaka to spoldzielnia cudowna i fajna? lecisz z tymi artykulami z predkoscia swiatla (czlowiek nie zdarzy sie zdefekowac a tu juz nastepny artykul).... az tak im sie *%#)!& w tej spoldzielni pali? trzeba bedzie sie tam do nich wybrac i zazadac informacji ile naszych pieniedzy wydali na te sponsorowane artykuly
templar
21:45, 2026-03-25
Wielka kasa dla Głogowa!
dzien dobry, skoro są już pieniądze kropka to dlaczego nie ma tężni w głogowie dla seniora? my z małżonką do najbliższej tęzni mamy 150m!!!!! z szacunku dla starszy obywatelni należy nam sie wiecej tężni i na to te pieniądzie prosze przeznaczyć. JA NIE MOGE NIGDZIE JECHAĆ A MŁODZI TO NIECH SOBIE JADĄ TERAZ DOBROBYT MAJĄ.
stefandziedobry
21:14, 2026-03-25
Staranował radiowóz traktorem!
Będzie na Stop Ham
Krzywy Juzek
20:55, 2026-03-25
Piraci na Jerzmanówce pod Głogowem
A komu tak rano się chce
Un
20:22, 2026-03-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz