W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie rozpoczął się trzydniowy cykl zajęć wokalnych dla dzieci. Spotkania odbywają się w ramach akcji "Qulturalne Wakacje".
- Dzieci mają przede wszystkim okazję odkryć talent i poznać swój głos - mówi prowadząca Aleksandra Szatarów. - Nie tylko uczymy się o technikach emisji głosu, ale również będziemy śpiewać karaoke - dodaje.
Dla uczestników jest to zabawa przeplatana z nauką. Mają okazję nabyć wiedzę techniczną, jak i przyjemnie spędzić czas z kolegami.
- Lubię śpiewać i jest to moje hobby. Cieszę się że w wakacje mam okazję rozwijać swoje zainteresowania - cieszy się Paulina Rzecznik (15l.). W czwartek (08.06), na zakończenie spotkań, zaplanowany jest koncert podsumowujący warsztaty.
AM
Rodzice małego dziecka srżą się na SOR w Głogowie
Miesiąc temu również byłam zmuszona udać się z dzieckiem na SOR, ponieważ doznał urazu. To, że swoje trzeba było odczekać to jedno, ale najgorsze jest to, że lekarz, który przyjmował nie zamknął za sobą drzwi i słychać było jak używa wulgaryzmów, że jak to określił " ileż można przyjmować tego tałatajstwa". Po wykonaniu zdjęcia nie weszliśmy ponownie do lekarza, aby wytłumaczył co się stało. Pielęgniarka wyniosła wypis na korytarz. Najlepiej trzymać się od SOR w Głogowie, bo jak widać tylko im przeszkadzamy.
nn
11:47, 2025-09-16
Rodzice małego dziecka srżą się na SOR w Głogowie
SEGREGACJE TAKA TO MOZNA ROBIC ALE PRZEZ BABCIE KTORA SOBIE SEGREGUJE SMIECI A SEGREGACJE PACJENTOW POWINIEN ROBIC LEKARZ
JA
11:29, 2025-09-16
Rodzice małego dziecka srżą się na SOR w Głogowie
Dziecko to priorytet,powinno być przyjęte jak najprędzej, faktycznie jest wrażenie że chodzą i nic nie robią a chorzy czekają i nic dziwnego że się denerwują zwłaszcza z małym dzieckiem, życzę maluszkowi zdrówka
Aaa
11:15, 2025-09-16
Beniaminek z Mielca ograł Chrobrego
Co wy robicie mieszkańcy i młodzież która wam kibicuje patrzy i nie dowierza jak tracicie tak ważne punkty
Głos
09:45, 2025-09-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz