Zamknij

Chór Radocha śpiewa i umila nam uroczystości już od ćwierćwiecza

12:10, 04.10.2019 Mateusz Komperda
Skomentuj

W piątek (4.10.) w sali widowiskowej MOK Radocha w nowych strojach zaśpiewała jubileuszowy koncert dla przyjaciół i gości uroczystości. Wśród zaproszonych była Dorota Kwiatkowska, która 25 lat temu założyła zespół przy klubie osiedlowym Pegaz i przez 10 lat nim kierowała, jej następczyni Felicja Niemczewska i byli członkowie Radochy. Na widowni zasiedli też samorządowcy i zaprzyjaźnione zespoły Los Emerytos i Złoty Wiek.

- Wspaniale wypełniacie przestrzeń kulturalną, muzyczną Głogowa, szczególnie serdecznie chciałbym wam podziękować za etatową obecność podczas ceremonii jubileuszy 50-lecia pożycia małżeńskiego ale nie tylko, bo przecież reprezentujecie nasze miasto w różnych wydarzeniach - za promowanie wizerunku miasta podziękował zespołowi prezydent Rafael Rokaszewicz i pogratulował pasji.

- Dziękuję za to co robicie, robicie to bo musicie, bo po prostu macie talent do śpiewania, talent do rozweselania, talent do dawania wszystkim radochy - gratulował starosta Jarosław Dudkowiak. Przez 25 lat Radocha wypracowała bardzo bogaty i różnorodny repertuar, od pieśni ludowych i sakralnych po biesiadne. Największe przeboje zaśpiewał w czasie jubileuszu.
GH

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%